Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet az, hogy?

Miért lehet az, hogy?

Figyelt kérdés

1-max.4 üzenetváltás után itt rendre megszakad a kapcsolatom mindenkivel. 2* volt az, hogy hosszabb hónapokig sikerült valakivel leveleznem, azóta ilyen 1-4 üzenetváltás után vége, vagy jó esetben pl.: pénteken kezdődik valami, majd vasárnap vége.

Mit ronthatok el azon kívül, hogy unalmas tudok lenni?



#vége #üzenetváltások
2020. szept. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha unalmas vagy, vagy a beszélgetés, nem lesz téma, aztán minek erőltetni ami nem megy?


Az esetek nagy részében én is így vagyok. Elfogy a téma, aztán már nincs miről beszélni. Van akivel már nagyon régóta beszélek, szóval ilyen is van.

2020. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

velem is igy van..én sem jutok tovább, de én legalább tudom az okát...:-)


1-nek igaza van, tényleg unalmas lehetsz egy idő után khm..


kor/fiu/lány ?


ha igazából passzolnátok, akkor ez nem történne meg...ha igazán érdekelne a másik ember nem lennél pl. unalmas.hm?.

2020. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igaza van a 2-esnek is, ha tényleg érdekelnétek egymást, nem fogyna el a téma. Szóval lehet jobb is, ha így alakul.
2020. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy "...lehet jobb is, ha így alakul.", és hogy minden esetben így történik, nem ad jó érzést hosszútávon...
2020. szept. 5. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, ez ugyanolyan, minthogy egyes emberek elmaradnak tőlünk az életben, mert se ő, se mi nem fektetünk elég energiát abba, hogy mellettünk maradjanak. Nem csak ők a hibásak, hanem mi is.
2020. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De ez nem társkereső. Írsz, megbeszélitek a témát és szervusz. Nekem nincs kedvem vadidegenekkel hónapokig levelezni.van életem. gondolom az emberek nagy része így van itt ezzel.
2020. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

na ez itt a gond: az egyik vágyik arra, hogy ha már egyszer a társasági témában irogat akkor valaki szób álljon vele, mert nincs más lehetősége, csak a net...


a következő meg a háta közepére kívánja az ilyen embert...grat..!!!


ilyen társadalomban élünk...


akinek meg van élete, örüljön neki, hogy nincs olyan helyzetben, hogy rákényszerülőjön, hogy a neten keressen "barátokat" -ismeretségeket...

2020. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne kelljen már sajnalatból leveleznem ismeretlenekkel. Felőlem ő levelezzen, akivel akar, én nem ezért járok föl ide, nem az én felelősségem, hogy Kispista Jóskát szóval tartsam.
2020. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"De ez nem társkereső": a társkereső, és az, hogy valakivel tartani a kapcsolatot kötöttség nélkül, két külön fogalom.


"Ne kelljen már sajnalatból leveleznem ismeretlenekkel": "nem az én felelősségem, hogy Kispista Jóskát szóval tartsam":


Senkinek nem a felelőssége ez a dolog. Lehet, hogy te 8-aska ezt nyűgnek érzed/éreznéd: ez vagy te... Nem kell bele érzelem, csak mondjuk érdeklődés a másik felől. Érdek nélkül.

De mindegy.

2020. szept. 6. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy te igényled, viszont más meg nem.

Nem a társadalom hibája, meg hogy bezzeg a mai emberek.

Találd meg azt, aki szintén ezt igényli és nem kell rossz néven venni, ha valaki nem kíváncsi a másikra egy életen át, csak mert egyszer váltottak egy-két üzenetet. Ez nem kötelez semmire, morálisan sem.

2020. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!