Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az,hogy míg nem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az,hogy míg nem a párom csak tetszik akkor akarom,viszont mikor megkaptam/alakulóban van a dolog utána viszont már nem érzek iránta semmit? 19/L

Figyelt kérdés
Miért lehet ez a problémám? Van egy helyes fiú,míg nincs semmi közöttünk,akkor bejön,áradozok róla stb.viszont ha össze jövök vele,utána már nem érzek iránta semmit?

#Miért lehet ez?
2020. jún. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ne törödj ezel feküdj le vele hátha utána többet fogol érezni
2020. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert csak addig érdekel, amíg meg nem kapod. Magyarul szerintem csak azt tartod izgalmasnak, hogy megszerezd, ha már a tiéd, úgy nem izgi.
2020. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Remélem poén volt az első válasz, szerintem lehet hogy inkább vágyat érzel, mint szeretetet ilyenkor, lehet hogy inkább belehabarodsz hogy milyen helyes, milyen aranyos, de aztán kiderül hogy mondjuk mégsem fog meg a "bensője", csak a kívülről látott kép alapján tetszik.


Lesz majd olyan fiú aki iránt máshogy érzel, nincsen veled baj szerintem, egyszerűen "hallgass az eszedre is", lásd meg a tulajdonságait az embernek, mielőtt beleugrassz a kapcsolatba, vagy netán abba amit az első válaszoló írt.

2020. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fekszek csak úgy össze senkivel,főleg így hogy egyszerűen nem érzek irántuk érzélmeket,így nincs "gyomrom" lefeküdni velük
2020. jún. 18. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ha lefeküdnél vele, biztos minden jó lenne!
2020. júl. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a borderline szóra, hátha ismerős lesz valami. Volt egy partnerem, az mesélte, hogy életében 3 hónapnál hosszabb kapcsolat nem volt, mert aki érte rajongott, azt ő megutálta mindig.
2021. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!