Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van s*ggnyalásnak...

Miért van s*ggnyalásnak titulálva egy minimális kedvesség, vagy elismerés is? Vagy bunkózok, vagy nyalok, más lehetőség ma már nincs?

Figyelt kérdés
Félnek az emberek kedvesnek lenni, nehogy rosszat gondoljanak roluk, inkább agresszív kötözködő bunkók, mert az az elismert?

2020. szept. 5. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Mert a legtöbb esetben amit kedvességnek tartanal vagy amit kedvességként elvárnak, az tényleg seggnyalás.


A valódi kedvesség és udvariasság kb annyi, hogy köszönsz és elköszönsz, nem tolakodsz, rámosolyogsz a másikra néha meg felsegíted a buszra, ha nehezen tud felszállni.


Ehhez képest az emberek elvárják, hogy érdeklődj irántuk, segíts nekik, legyél kb a szolgájuk, hallgasd végig a szarságaikat és viseld el azt, ha ők bunkók.

2020. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes kérdés, van alapja is. Se ez nem jó, se az, de valahogy ma valóban a bunkó stílus az elfogadottabb, sajnos. Olyan, mintha az embereknek erre jobban lenne igényük. Vagy mert félnek, így inkább mindenki agresszíven viselkedik félelmében.
2020. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint azt az első válaszoló is példázza, kérdezni, beszélgetést kezdeményezni más nyalás. Érdekes lehet ennyire antiszociálisan élni.
2020. szept. 5. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

3: Érdekes lehet elbaszni minden időd arra, hogy más emberek bolhaszaros dolgait hallgatod folyamatosan és nekik vagy szolgálatban. Én megteszem ezt 3 barátommal meg a két szülőmmel, a többieknek miért tartoznék vele? Seggnyalónak születni kell, én nem tudom magam ennyire alárendelni random embereknek. És nem is érdekel, hogy velem akarnak bratyizni, ha én velük nem.


Beszélhetnénk arról is, hogy az mekkora bunkóság, ha másokra erőlteted magad és azt hiszed, hogy mindenki ráér a te hülyeségedre.

2020. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol írtam olyat, hogy mindenkire ráerőltetem magam. Ha feltenni egy kérdést seggnyalásnak számít, akkor az vagyok. Ha a te stílusod a normális emberi kommunikáció, arra tényleg alkalmatlan vagyok.
2020. szept. 5. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

A 4-es ugyanúgy csak a végleteket látja.

Ez a baj a többséggel. Fekete vagy fehér.

2020. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőségekben gondolkoznak ezek az emberek. Ne foglalkozz másokkal . Ha tudod hogy te nem nyalsz, akkor nem éri meg ezzel foglalkozni. Legjobb magyar mondat xd
2020. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!