Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 35+ hölgyek! Zavar titeket ha...

35+ hölgyek! Zavar titeket ha letegez egy huszon éves srác?

Figyelt kérdés

Szemtanúja voltam, hogy a futár letegezett egy 35+os nőt. Nem bámultam oda, de nem tegezte vissza "jó napot" mondta a nő a srác meg mondta "itt írd alá, ..köszi" elköszönés "Köszi heló"

a nő " viszont látásra ".


Ti tegeztek idősebb nőket skacok?

Hölgyek, hogy fogadnátok ezt a szitut?


Én mindenkit magázok szinte. 22/f.


2020. szept. 8. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Én 28 vagyok. Kiráz a hideg attól, ha magáznak. Főleg a 18 körüliek. Bezzeg, ha spiccesen kéne neki egy cigi este, tuti nem úgy köszönne, kezit csókolom. Nekem ez az egész olyan, mintha feleslegesen játszanák az eszüket.
2020. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Helyzetfüggő. 37 éves vagyok, és a mosolygós, közvetlen futár srácokkal tegeződöm első találkozáskor is, viszont aki távolságtartóbb, azzal nem. És nyilván aki jó napottal köszön, annak nem azt válaszolom, hogy szevasz, hanem megadom én is a tiszteletet neki.

Amúgy meg is lehet fordítani a helyzetet: a huszonéves srácnak is eshet rosszul, ha én letegezem, hiszen már ő is felnőtt, dolgozó ember.

2020. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem csak tavolsagot akart tartani.

Nem a kor miatt, hanem

Vagy valami olyan munkaja van, el van szallva, így felsorendubb

Vagy keruli a pasikat, es hivatalosan nez csak rajuk, eselyt se ad jopofizni.

2020. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem érdekel, hogy tegeznek vagy magáznak, egyik se fura számomra. Mindkét esetben lehet valaki kedves vagy bunkó. Szóval nekem a lényeg, hogy valaki normális, kedves legyen, mindegy, hogy magáznak, tegeznek.

Egyébként sokan letegeznek még így 40 évesen is. Ügyintézés során is, főleg az idősebb nő ügyintézők. Én ezt is kedvességnek értékelem, mert kedvesek, segítőkészek szoktak lenni.

2020. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Akár bunkó akár nem, én minden fiatalos külsejű nőt letegezek. Ha csak nem ügyfél, akivel ténylegesen foglalkozni kell, vagy pedig magasabb beosztású. A futárok 2 percet szánnak egy emberre, utána mennek másik 30-hoz, és lehet hogy többet nem is látod őket. Ha nem egyértelműen öreg az a személy, én sem foglalatoskodnék azzal hogy magázzam ebben a helyzetben.
2020. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Igaz hölgyeknek szól a kérdés,de én azt tapasztalom,hogy ember függő a dolog,43 éves férfi vagyok úgy 2-3 éve történt az okmányirodába mentem ügyet intézni és amikor sorra kerültem,köszöntem a hölgynek,hogy heló és vissza köszönt,hogy jónapot kívánok,pedig olyan korombeli lehetett.

Szerintem olyan 40 éves korig lazábban veszik az emberek nagy része a köszönést,aztán valahogy távolságtartóbbá válnak,persze van aki idősebb korára is laza marad.

2020. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Mert egy not nem illik letegezni csak ugy, hivatalos helyzetben. A no ajanlhatja fel.
2020. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem rossz mert még a nagy-nagy nénémet is magaztam ( papám testvére ) , Apa is magázta a nagynénijét, én magáztam az anyai dédmamám majd jól le is legyintett később, hogy már eleg legyen a kor csak egy dolog ő még motorozna ha lenne, ne magázzam ekkor voltam 6 éves, de emlékszem.

Én a szerelőmet is magázom a 27 éves mondta, hogy tegeződjünk, a 40 éves nem mondta. Pedig mivel Seatom van gyakran találkozunk. :)

Postást (35f) magáztam majd egyszer csak tegeztem azt úgy maradt.


Utálom ezt. Nem merek beszélni idegenekkel.

Legjobb lenne angolul, ott nem magáznak.

2020. szept. 8. 11:51
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Azért rengeteget változtak a köszönési szokások az elmúlt 100 évben,hisz annó a feleség is magázta a férjét,a gyerekek magázták a szülőket.

Én a nyolcvanas években voltam gyerek,és amikor mentem a szüleimmel a nagyszülőkhöz,én köszöntem az öregeknek,hogy szia mama szia papa,a szüleim meg csókolommal köszöntek.

Így utólag csak mosolygok rajta,de nagyjából akkor kezdtek lazulni ezek a dolgok pl.a nevelési szokások is lazultak sokat na meg minden.

Ha belegondolunk a mai tiniket látva,nem biztos,hogy rosszabb volt az a régi mentalitás.

2020. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Ferfikent szólok hozza,ha egy huszonéves futar letegez egy 40körüli nöt az bjnkóság,hacsak regóta nem ismeri és a nö kéresere tegezödnek!

Sosem értem a mai fiatal ,,suttyók" megis mitől olyan megnyeröek a nök szemében?

Ha engem egy 18eves lany szeretne ilyen flegman lekezelni el is zavarnám-46ffi

2020. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!