Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 35+ hölgyek! Zavar titeket ha...

35+ hölgyek! Zavar titeket ha letegez egy huszon éves srác?

Figyelt kérdés

Szemtanúja voltam, hogy a futár letegezett egy 35+os nőt. Nem bámultam oda, de nem tegezte vissza "jó napot" mondta a nő a srác meg mondta "itt írd alá, ..köszi" elköszönés "Köszi heló"

a nő " viszont látásra ".


Ti tegeztek idősebb nőket skacok?

Hölgyek, hogy fogadnátok ezt a szitut?


Én mindenkit magázok szinte. 22/f.


2020. szept. 8. 11:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

Lepontoztatok amiért azt írtam hogy emberfüggő,meg nem volt szerencsém azzal az ügyintézővel aki eleve mogorva és gépies volt.

Nálam álltalában az első benyomás dönti el,hogy heló vagy jónapot kívánok lesz.

Megint más ha orvosnál van az ember,tavaly jártam fogászatra és egy aranyos kis rezidens hölgy volt az orvosom és természetesen jónapot kívánok volt a köszönés,azért ott tényleg mások a szabályok,orvos és páciens közt.

2020. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, alapvetően fiatalabbnak néznek a valódi életkoromnál, egy futár meg honnan tudná, nem szoktam ilyeneken fennakadni. Nekem inkább az idősebbeket nehéz tegezni, akik egyszer tegeződve, egyszer magázódva köszönnek, vagy ha egy házaspár egyik tagja tegez, másik magáz.
2020. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Lepontoztatok amiért azt írtam hogy emberfüggő,meg nem volt szerencsém azzal az ügyintézővel aki eleve mogorva és gépies volt."

Én azért pontoztam le, mert hivatalos helyen az ügyintézővel nem jópofizunk, ha nem ismerjük egymást amúgy civilben személyesen, ott ő a magasabb rangú, ő a céget/hivatalt képviseli, neki illik kezdeményezni az ügyfél felé a tegeződést, ha akarja.

2020. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Oké neked is van igazad,a hivatalos helyeken való köszönéssel kapcsolatban,de volt már olyan ügyintézőm is aki mosolyogva vissza köszönt,hogy szia foglalj helyet miben segithetek.

Azért egy irodai alkalmazott mégse olyan mint egy orvos vagy mint a bíróságon a bíró.

2020. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért a hivatalban akkor sem az ügyfélnek illik kezdeményezni a tegezést, hacsak nem valami magas rangú ember az ügyfél. :-)
2020. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Én tegezek, leszarom ha bunkó nak veszi.
2020. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

26/n vagyok és nagyon zavar ez, mikor magázva megszólítok valakit, ő meg visszategez. De legalább hamar megtudom, hogy ki bunkó és ki nem, kivel nem éri meg foglalkozni, ki nem kap borravalót, stb. :)

(Nem, nem ragaszkodok alapjáraton a magázódáshoz, de azt gondolom hogy ha én magázva szólítok meg egy nálam fiatalabb, velem egykorú férfit, akkor szimpla tahóság ha tegezni kezd.)

2020. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Tegezést és magázást is lehet udvariasan csinálni. Egyik sem zavar, az zavar ha valaki elsunnyogja a köszönést vagy félrenéz, mire jó ez...
2020. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Még "csak" 33 vagyok, de kicsi korom óta fiatalabbnak nézek ki a koromnál. 13-14 évesek is folyamat letegeznek, nem veszem magamra. Egyikük sem paraszt módon teszi.
2020. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A tegezés a normális kommunikációs forma, az igaz tisztelet.
2020. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!