Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor mit tudsz csinálni?

Ilyenkor mit tudsz csinálni?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel, valaki tesz egy kis amfetamint vagy más drogot az italodba, és elkezded érezni a hatását. Mit tudsz csinálni? Mi az amit tudsz magaddal kezdeni? Kihez, hová tudsz fordulni?


Mi van akkor, ha a bevitt anyagot csak később tudod felismerni, később fejti ki valódi, igazi hatását.



2020. szept. 10. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenek bulikban szoktak történni, ahova a többség társasággal megy. Biztosan szólnék valakinek, akiben megbízok, hogy nem vagyok, segítsen eljutni orvoshoz. Aztán a dokik már kimutatnák meg megoldanák a problémát.
2020. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha társaságban vagy és el kell távoznod az asztaltól (WC, telefon), akkor fenékig ürítsd ki a poharadat és ha visszatértél, jól nézd meg a pohár alját, nincs-e benne valami!
2020. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne hagyd orizetlenul az italodat es ne fogadj el senkitol sem piat.


2. Mindig legyen veled olyan megbizhato barat, akivel kolcsonosen odafigyeltek egymásra es ha erzed, hogy valami baj van szolj neki, hogy kísérjen haza.

2020. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es: köszi a választ!


2-es: miért húznám le azt, amiben nem vagyok biztos? Kicsit érdekes a logika.


3-as: köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos!

2020. szept. 11. 03:49
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

milyen lehúzásról beszélsz? Ilyet nem írtam.

Vagy valakit töröltek előttem és a helyére léptem?

2020. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csupán nem értem a logikát, miért huzzam le az italt és menjek el wecere, mikor nem tudhatom hogy az ital mérgezett. Légyszíves írd le még egyszer, mert lehet nálam van a hiba.
2020. szept. 11. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, jó!

Amíg előtted van a pohár, ülsz az asztalnál, addig tudnod kell (látnod kell), hogy valaki szórt-e port a poharadba. Ilyenkor nem is próbálkozik senki, hiszen rálátsz a pohárra.

VISZONT, ha elmész táncolni, WC-re, bárhová, de úgy, hogy a poharadban folyadék van (netán tele van), akkor a rosszakaróid beleszórhatnak valami bódítószert. Amikor visszatérsz - megiszod és kész a baj.

Remélem érthető. Ha mégsem - kérdezz.

2020. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Így már értelek! Köszönöm szépen hogy el mondtad, rendes tőled! Valóban logikus!

Még egyszer köszönöm szépen!

2020. szept. 11. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit köszönnöd, szívesen tettem.

Ezt kell tennie mindenkinek, aki (fiú vagy lány) az általam felsorolt esetekben eltávozik az asztaltól, hacsak nem a legmegbízhatóbb társasággal van. Habár - ekkor sem lehet tudni...

2020. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Végig tapasztalom. Ez az elmém, miért fordulnék máshoz, kijózanítani úgy sem tud.

Sokat meditáltam régen, megfelelően tudom irányítani az elmémet.

2020. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!