Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vannak olyan programozói...

Vannak olyan programozói állások amit 90%-ban tudsz otthon csinálni, és csak néha kell bemenned?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyire gyakori? És mennyire gyakran kell bejárnod?

2019. ápr. 29. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak és ritka. Üzleti szempontból nem hatékony, általában csak olyannak engedik, akinek elég nagy tudása van és megéri még úgy is alkalmazni.
2019. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Multiknál szinte esélytelen. Nagyban függ attól is, hogy milyen programozói munkára gondolsz. Az ismeretségi körömben vannak páran, akik otthonról dolgoznak kisebb webfejlesztő cégeknél.
2019. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És etikus hackereknél ott gyakoribb az otthonról dolgozás?
2019. ápr. 29. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak, csak többnyire nem kezdőknek. A 90% azt jelenti, hogy kéthetente egyszer vagy az irodában, egyébként otthonról dolgozol.
2019. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

privátban elvállalt webfejlesztés ilyen volt, de ugye ehhez vállakozó szintű dolgok kellenek és nem nagy cégnek bedolgozás


játékfejlesztésnél olyan projekten dolgozom ahol nincs is hova bemenni, csak neten vannak megbeszélések


ahol főállásban dolgozom oda bejárok, de ott is kaptam engedélyt rendszeres homeofficera (de többet járok be, mint otthon vagyok)

van 1 kollégám aki 2-3 hetente 1x jár be, de ő elég nagy tudással rendelkezik és egy elég nagy rendszert kezel, gondolom ő neki ezért engedélyezett

én csak bementem a főnökhöz megkérdeztem hogyan oldható meg a homeoffice és megbeszéltük mi az ami mindkettőnknek megfelelő, persze nem az első nap ezzel nyitottam


ha ennyire szeretnéd tudni, hogy az adott cég rugalmas e ennyire, vagy vevő erre, akkor az interjún kérdezd meg szemtől-szemben a szakmai vezetőtől

2019. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!