Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egész életemet befolyásolni...

Egész életemet befolyásolni fogja a vírus?

Figyelt kérdés

Most még csak 16 vagyok, de nem akarom úgy eltölteni az egész életem, hogy korlátozva leszek minden ponton. Alig várom màr, hogy 18 legyek, egyetemre járhassak, eljárhassak esténként bulizni, kiéljem a fiatalkoromat.

De lehetséges, hogy a vírus miatt nem tudom majd kihasználni a fiatalkoromat, nem bulizhatom ki magam, nem járhatok szórakozni...stb. míg a végén azt veszem majd észre, hogy eltelt az egész fiatalságom úgy, hogy otthon kellett ülnöm végig.

És hiába mehetek el egy szórakozóhelyre, ha maszk kell még 2-3 év múlva is. Akkor nem tudok majd úgy szórakozni meg élvezni az életet, ha maszkba kell lennem mindenhol, állandóan, meg ismerkedni se lehet olyan jól benne.


Most még nincs semmi bajom, suliba járok, tanulok, hogy felvegyenek 2 év múlva az egyetemre, nincs bajom a maszkkal, de 2 év múlva már belecsöppenhetnék az életbe, de a vírus lehet, hogy elvesz tőlem mindent.


Meddig fog még tartani ez az egész? Lehet, hogy nem csak a fiatalkorom, de az életem is erre megy majd el, hogy nem lehet majd soha normális munkahelyem, mert home office lesz örökké?


2020. szept. 18. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem lesz örökkè. 2022ig tervezi a WHO a jàrvàny kèszültsèget. Tèny hogy addig megkell probálni valahogy èlni. Ne nèzd mindennap a hireket mert félelmet generàl neked ezt làtom. Nem kell foglalkozni ezzel . Azèrt mert akik ezzel foglalkoznak ès nem az életükkel azok rászivnak nagyon. Amúgy vannak nyitva most is szórakozo helyek ès vannak akik letojják hogy van e virus vagy se ez mind csak politika meg üzlet. Élni kell . Ha lebetegszel teszteken fogsz átmenni ezen àtmentek mert azt hiszik koronás vagy. De nem vagyunk azok szóval ez csak egy orvosos játèk a részemről ès nem èrdekel ez a cirkusz. Nem adok teret neki. Munka kell , èlni kell , otthon meg csalàddal , utazni is meg iskolába jàrni , barátokkal találkozni de ennyi . Engem meg nem rémit ez a bigyô. Aki fèl az nem èl ez a jàtèk van.
2020. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Azt leszámítva, hogy a fesztiválok idén kimaradtak, semmiben nem változott az életem.

Ugyanúgy nyaraltunk Spanyol- és Horvátországban, ugyanúgy buliztunk, minden másnap strandoltunk Ausztriában (soproni vagyok), tehát a határátlépéssel sem volt gond.

A kijárási korlátozások során minden héten grillparti volt, ugyanúgy jártunk (csak kültérre) focizni és kosarazni.

Most elindult az egyetem, itt (Győr) a maszkot leszámítva minden ugyanaz: bulizunk, iszogatunk, órákra járunk.

Nem nagyon kell attól tartanod, hogy megváltozna az életed.

2020. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Addigra lesz oltás. Csak a lakosság intelligenciáján múlik. Hogy a többség beoltatja magát és ezzel kialakul a nyájimmunitás, vagy mindenki tojik rá és ping-pongozunk még a vírussal hosszú évekig.
2020. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fejlettebb országokban 2021-ben (közepe/vége) már meg fog szűnni az e probléma és ilyen szempontból a fejlettebbek közé tartozik hazánk is.
2020. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem enyhén szólva túlparázod, MAX 1-2 év és nem lesz macera ebből a vírusból se, egy sima szezonális betegség lesz. A spanyolnátha is tombolt egy óriásit, megölt több embert mint a Nagy Háború, aztán szépen beleolvadt a szezonális influenzába, ma már a kutya se fél tőle.
2020. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A háborús állapothoz képest ( 1944 mondjuk ) még így is aranyéleted van-lesz...értékeld már azt is, ahogyan vagy, mert lehetnél télen fűtés nélküli lakásban s beoszthatnád az 1kg kenyeret 2 hétre...vége lesz, amikor vége lesz...
2020. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!