Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetetek hogy fogja még...

Szerintetetek hogy fogja még befolyásolni a diplomázást, felvételizést a jelenlegi helyzet?

Figyelt kérdés
Nálunk március 31-ről április 15-re változtatták a szakdolgozat leadási határidejét, de még azt sem tudjuk hogy kell majd leadni. A kijárási tilalmat is csak most rendelték el, ki tudja mikor lesz vége. Hallom, hogy az érettségiket sem biztos, hogy megtartják, olimpia is elmarad, pedig az már bőven nyár... De vajon mi a helyzet például a mesterképzéses szóbeli felvételikkel?

2020. márc. 28. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mesterképzés szóbeli engem is érint. Lehet, hogy skype-on lesz, lehet, hogy kitolják a határidejét? Egyelőre semmit sem hallottam róla. Vagy...elmarad a szóbeli felvételi és az alapképzés eredménye fog csak számítani? Bennem is kérdések vannak, szóval nem tudom. Nekünk is eltolták a diplomadolgozat leadási határidejét, egyelőre csak két héttel, április vége helyett május közepéig. Érettségi állítólag 1-2 napon kiderül, hogyan lesz, valamelyik hírben hallottam a tv-ben.
2020. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekünk nem tudom miért kell olyan hamar leadni... Nincs 3 hét se, de a tanárok alig válaszolnak, forrást nehéz gyűjteni, fogalmam sincs milyen formában fogjuk leadni...
2020. márc. 28. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az érettségit / felvételit megtartják. Az, hogy májusban szokott lenni, nem jelent semmit, akár több hónappal is el lehet halasztani, és az új évet még mindig el lehet szeptemberben kezdeni.

A diploma is halasztva lesz, szerintem.

Nálunk pl. ELŐRE hozták a vizsgaidőszakot (amit amúgy nem értek, hogy miért meg hogy, mert ugyan az előadásokat fel lehet tölteni, de kevesebb idő lesz megtanulni), semmi értelmét nem látom eddig.

Állítólag a gyakorlati vizsgás és a szóbeli vizsgás kurzusokat áttolják a következő félévre, de biztosat még nem tudunk (pl. eredetileg szóbeli vizsgás tárgyon most írásbeli lesz-e vagy elhalasztják stb.) Nagy még a bizonytalanság.

De valahogy majd csak lesz.

2020. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én is úgy értettem, hogy elhalasztják, nem úgy hogy teljesen elmarad. Én most írtam online kérdőív formájában dolgozatot, a tanár mondta, hogy nyugodtan használjuk az internetet. Még így is lett négyes. :D Érdekes volt. Viszont 2 óra helyett csak 30 perc volt rá. A Zoomon tartott online óra mindenkinek működik, csak nekem nem... Az érdekes, ha elhalasztják egy félévvel a vizsgákat, hisz van aki már végzős... Van olyan csoporttársam, aki elfoglaltabb mint amikor iskolába kellett járni, mert minden tanár elvárja, hogy ott legyen a neten az óra időpontjában. Írásban kell csinálni azt is amit az órákon csak szóban megbeszéltünk, így sokkal tovább tart. Azért kicsit remélem, hogy nekünk még jobban kitolják majd a leadási határidőt, elég nagy a káosz. :/
2020. márc. 28. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
mondjuk a szakdolgozatot nem a leadás előtti hetekben kell elkezdeni. Csinálni kell nem itt nyávogni. Kaptál a leadásig még 2,5 plusz hetet.
2020. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez még bizonytalan, hogy mi lesz a továbbiakban a vírus miatt.
2021. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Mi a bizonytalan abban, hogy mi volt tavaly? :D
2021. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!