Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen témákban érdemes...

Milyen témákban érdemes társalgási szinten műveltnek lenni?

Figyelt kérdés

A személyes érdeklődésen felül.

Olyanokra gondolok, amikben nagy valószínűséggel mindenki jártas valamennyire, így jó alapot jelenthetnek beszélgetésekhez, új emberek megismeréséhez.

Illetve építő jellegűekre gondolok, tehát a médiaszenny és hasonlóan káros tartalmak fogyasztására nem vetemednék, még ha ezzel csökkentem is az esélyeim.



2020. okt. 17. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
vágáns költészet
2020. okt. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A dolgok mélye.
2020. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

történelem, irodalom, zene

szerintem (legalábbis az én baráti társaságomban) ezek elég gyakori és érdekes témák

2020. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános műveltségbe tartozó dolgok, amikben nem árt otthon lenni.

Ezek ahogy a 3-as is írta, irodalom, történelem, zene, de kiegészíteném még a földrajzzal is.

Gyakorlatilag az iskolában megtanulható dolgok, némi érdeklődésből adódó hozzáolvasással.

2020. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-4 köszi a válaszokat, de tudnátok kicsit konkretizálni? Mert ezek elég tág fogalmak.
2020. okt. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!