Kezdőoldal » Utazás » Európa » 18 évesen Angliába szeretnék...

Napsugar230 kérdése:

18 évesen Angliába szeretnék kimenni dolgozni. Még gimis vagyok, tehát nincs érettségim. Hogy fogjak bele a munkakeresésbe, milyen munkát lenne érdemes keresnem? Társalgási szinten beszélek angolul.

Figyelt kérdés
Utánanéztem a közvetítő cégeknek,àllítólag lehúzzák az embereket...érdemes úgy kimenni, hogy még nincs állàs "lebeszélve"? Hol érdemes szállást keresni, ami olcsó de vannak munkalehetősègek a kőzelben? és milyen munkát lenne érdemes keresnem, illetve mennyi pénzzel érdemes kimenni ami elèg a megélhetésre amig noncs munkám? előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 30. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
szerintem ne gyere. szarban vannak állásügyileg, társalgási szintű angollal meg pláne nincs sok esélyed.
2013. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

" szarban vannak állásügyileg, társalgási szintű angollal meg pláne nincs sok esélyed."


Hülyeségeket minek írsz? Ezt a nincs munka szöveget a képzetlen, nyelvet nem beszélő emberek szokták mondani.



Kérdező! Amíg nem vagy 21, és nincs valami használható végzettséged, addig maradj otthon. 18 évesnek alacsonyabb a minimálbére, és képesítés nélkül csak minimálbéres állások jöhetnének szóba, avval pedig nem mennél sokra.

2013. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
képzeld, angoltanári diplomám van, 8. éve itt vagyok, van munkám, beszélek angolul. pontosan ezért vagyok tisztában azzal, hogy mi a helyzet munkaügyileg.
2013. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem Londonba erdmes elindulnod, mert ott a legkonnyebb munkahoz jutni, meg igy is, hogy egyre nagyobb a jelentkezok szama. Ha beszelsz angolul, nagyobb eselyed van, felszolgalo, eladoi munkakat is kapni. Kezdotokenek legalabb 1-1.5 havi penzt szamolj, mert mire a papirokat elintezed es dolgozni kezdesz, eltelik ennyi ido, raadasul sok heleyn havonta fizetnek csak. Ez kb 1500-2000 fontot jelent kezdotokenek. Szobaberles: kb 350-400 havonta, el szoktak kerni egy havit elore, plusz egy havi depozitot. Plusz gondolnod kell az utazasra, kajara, igy konnyen osszejon ennyi penzt amire szukseged van. gumtree.com , spareroom.co.uk , ezeken nezelodhetsz szobaugyben. Ugynokseget felejtsd el otthonrol, foleg ha barmit be kene fizetni elore. Gyere ki, intezd el magadnak, sokkal egyszerubb es nem vagnak at legalabb.
2013. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármiféle képesítés nélkül annyit ér kint az ember, mint egy pakisztáni menekült, így a fizetése sem lesz sokkal több.

Képesítést nem igénylő munkák nagyon hamar elkelnek és a legolcsóbb indiai munkásokkal kell versenyezni, akik 15-en laknak egy házban.

Ráadásul ha abbahagyod a sulit, garantáltan lecsúszol és iszonyat nehéz onnan kikecmeregni.

2013. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben aupairkodnék az elején, amig nagyon fiatal vagy. Ez egyrészt ad egy biztonságot, van hol laknod, van mit enned, van zsebpénzed. Így könnyen elindulhatsz, elkezdesz nézelődni, keresel valami sulit és elindulsz szépen lassan.

Amúgy nem igaz, hogy nincs munka. Én is dolgozom és a párom is. És az ismerőseim is mind... egy munkanélküli van a környezetemben, de ő életképtelen.

2013. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az aupairt ajánlom, az fiatal lányoknak tökéletes. Társalgási szint pedig szerintem elég, bár az első hetekben lehetnek gondok, hamar bele lehet rázódni. Senkit nem érdekel, hogy mennyire irodalmian fejezed ki magad.
2013. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!