Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan sok kérdésnél láttam...

Olyan sok kérdésnél láttam már, hogy a kérdező tudja/érzi, hogy nagyon sok mindenkinek tetszik. Vajon miért van az, hogy én meg sose érzem?

Figyelt kérdés
Az ilyenek költői túlzások lehetnek vagy tényleg vannak ilyen valódi szépségek?

2020. okt. 23. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tálalják, hogy te írd le nekik válaszban hogy valószínűleg jó nők/pasik, de direkt azért hozzák ki, mintha nem tudnának róla, pedig nagyon jól tudják.
2020. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy nem vagyok jó nő, mégis sokan rám vannak állva. Hiába, a lyuk az lyuk. Ennyi.
2020. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Sosem mondom magamról hogy jól nézek ki, bár minden ember aki lát az az ellentétjét mondja... Bárcsak én is ezt érezném. Volt olyan fiú barátom aki azt mondta hogy elcsavarom az összes fiú fejét, bár szerintem erre nem volt még példa.
2020. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!