Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen a kecskeméti refi...

Milyen a kecskeméti refi diákok közötti közössége?

Figyelt kérdés
Ide készülök jövőre menni, az iskolaválasztás előtt állok.Az oktatással, tanárokkal kapcsolatos kérdésekre már találtam válaszokat, viszont a közösséget illetően sehol. Mit kell tudni a gyerekekről? Nagyképűek, pofátlanok vagy vannak még normális, tisztelettudó diákok? Meg van még az a vallási szellem, amiről az iskola hírhedt vagy már kezdenek elfajulni a dolgok? Megköszönném, ha az inernátusról is kapnék egy-két infót.

#gimnázium #közösség #kecskemetirefigimi
2020. okt. 26. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A közösség remek, a tanárok kiválóak. A diákok tisztelettudóak, egy nagyképű sincs. Azokat külön szeretik, akik érdeklődnek irántuk évekkel a jelentkezés előtt.
2020. nov. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igazából szerintem jó az iskolába a közösség és a tanárok is jók viszont sokat számít ha rokonod oda járt vagy van lelkésztől ajánlásod. Én is új vagyok de nagyon szeretem a kollégiumot általánosságban minden ember közvetlen, egyetlen furcsaság nekem a szilencium volt (tanulószoba) amin három óra kötelező tanulás óránként tíz perces szünetekkel. Elsőre soknak tűnhet de hidd el idővel még néha kevés is lesz. Igazából a kecskeméti református internátus oldalán több infó is fent van. De minden esetre sok sikert felvételihez :)
2020. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!