Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberi hülyeség határtalan?

Az emberi hülyeség határtalan?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy az emberi hülyeség határtalan.

Tudtok rá példákat mondani? Mik voltak a legagyzsibbasztóbb dolgok, amkket hallottatok életetek során? Meséljetek! :)


2020. okt. 26. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Az emberi hülyeség határtalan?


Csak 'schengenen' belul :)

2020. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nézz körül az eztéria meg a vallás rovatban - rengeteget találsz 10 percen belül!
2020. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából vicces saját sztorikra lettem volna kíváncsi, nem saját trollkodásra.
2020. okt. 26. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Én egy fél órája vágtam ez az újjam, és kapaszkodj meg egy tejkaramellával... Első szabály a keményebb fajta karamellát ne akarjam kézben kettétörni, mert az éles törésfelület vághat.
2020. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

" Ausztria, ó a koala macik hazája! "

Ilyesmit napi szinten hallok.

Aztán vannak a maszkban autót vezető, erdőben maszkban futó idióták.

De tényleg itt lehet a legtöbb hülyeséget olvasni, kérdések és válaszok formájában is. Az a legfélelmetesebb, amikor látszik, hogy ő azt tényleg komolyan gondolta, és nem csak poénkodik.

2020. okt. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Multhéten hallottam a Lidlben.

Nyugdíjas nő, fennhagon oltja a raktáros csávót. "K*vára örülök neki, hogy nem talált. Én ezért vezettem 90 kilométert, tudja maga honnan jöttem?" szólt kérdés eleje. A csávó erre mondja, hogy érti, de már nincs a keresett akciós termékből. Erre a nő "akkor minek van az újságban?". Csávó "mert délelőtt még volt egy raklappal de elfogyott" (este 8 volt). Erre a nő "akkor nem gondolja, ha elfogyott, ki kéne venni az újságból?". Csávó "😳". Annyit mondott neki, hogy megy és hívja az üzletvezetőt. 😂😂 Nem tudom mire gondolt a néni, hogy elfogy a cucc és akkor körbe járják a házakat és kívágják az újságból vagy mi... Hazáig ezen röhögtem. 😂

2020. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6, köszi, végre valaki érti a kérdést!
2020. okt. 27. 09:22
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Szívesen, bár nem tudom ki és miért pontozta le...
2020. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os: gondolom, járt itt a lepontozó idióta, neki az az élvezet, hogy lepontoz, amit csak tud.


A kérdésre: egyszer majdnem eltört a lábujjam, mert ráestt fél kiló darált hús - természetesen fagyasztóból frissen kiszedve. Amikor a testvéremnek meséltem, hogy fáj a lábam, mert ráesett a darált hús, igen nagy szemekkel nézett, amíg nem világosítottam fel.

2020. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!