Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed a tegnap...

Mi a véleményed a tegnap bejelentett kijárási korlátozásról?

Figyelt kérdés

Be fogod tartani?

Benne lennél egy kijárási ellenes covid buliban szombat éjféltõl reggel 5ig?


2020. nov. 4. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Bőven alszom ilyenkor már,szóval nem igazán érint.
2020. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút hidegen hagy a dolog, mivel engem nem érint
2020. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Fel kellene végre nőni!

Lesznek ennél komolyabb intézkedések is, ahogy megyünk bele a télbe és qrva unalmas már, hogyha bármi történik - vagy éppen nem történik - az valakiknek éppen nem tetszik, egy világjárvány közepén.

Tipikus "Van sapka, nincs sapka"

Az egyik azon nyűglődik, hogy nincsenek intézkedések, a másik azon, hogy vannak.

2020. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Betartom, mert egyáltalán nem hoztak olyan újabb szabályokat, ami bármilyen fennakadást okozna az életemben. Éjszaka alszom. Aki dolgozni megy az mehet. Tavasszal is korlátozás volt, mégsem kérdezte soha a kutya sem, hogy hova megyek (dolgozni).

Szerintem a legfontosabb bejelentés ezekből a rendkívüli jogrend volt. Nyilván ez a legfontosabb, már délután megmondtam, hogy ez lesz... Az összes többi csak némi "nesze semmi, fogd meg jól".

2020. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Halottnak a csók.

Persze, betartom, hétköznap alszok olyankor, hétvégén meg örülök hogy végre sehova nem kell menni, otthon chillelünk a párommal.

2020. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Aki hajnal 4-kor indul melóba, az értelemszerűen indokoltan van az utcán, tehát nem büntetik meg. Mi a probléma akkor?
2020. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Utthonról melozom ráadásul alapból is itthonülő típus vagyok így kb nálam semmi változást nem jelent a dolog.
2020. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!