Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed a tegnap...

Mi a véleményed a tegnap bejelentett kijárási korlátozásról?

Figyelt kérdés

Be fogod tartani?

Benne lennél egy kijárási ellenes covid buliban szombat éjféltõl reggel 5ig?


2020. nov. 4. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Be fogom tartani és nem lennék benne.
2020. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem esik nehezemre betartani, zenés szórakozóhelyen évek óta nem voltam, 24-05 között meg egyébként se megyek sehová, otthon alszok. Szóval semmi változás nekem.
2020. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Most őszintén, mit kell ezen "betartani"?

Ffp2-es maszkot hordok a járvány kezdete óta. Éjfél és hajnali 5 között meg aludni szoktam - lehet, lúzernek tartasz, de azt hiszem, azért vagyunk így még páran.

A vásárlási idősáv rosszul érintett volna. De ezek olyan "inztézkedések", mint a sült csirke mellett a petrezselyemdísz. Ha van, jól néz ki, de ha nincs, az sem számít.

2020. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Most mit kell elleneskedni? Ez van és kész!


Nem beszélve arról,hogy köszönd magadnak meg a többi " #csakazértsehordokmaszkot" haverodnak. Mert ha legalább felvennétek a pofátokra akkor nem kellene ez. Buszokon kötelező erre a fele társaságon nem, hogy állig levan húzva de még berakja a táskába... Én meg fulladjak meg benne egésznap, mert munkahelyen is kell s nincs pénzem fizetni.


Vélhetően még iskolába jársz, mert a dolgozó emberek 0-5-ig alszanak vagy otthon majdnem elalszanak.


Hulye gyerek...

2020. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
#3: 100%-ban egyetértünk! :)
2020. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem, én már kinőttem a rendszerellenes dackorszakomat. Próbáld meg te is kinőni.
2020. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És azokkal mi a helyzet akik 4kor indulnak hogy beérjenek 6ra melóba? Mert ilyen is van.

A bulizást csak kompromittálásként írtam.

2020. nov. 4. 11:46
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Erre még teszek magasról, felőlem este 10-től reggel 6-ig is lehetne korlátozás. Aki munkába megy, munkából jön, annak adnak papírt, ügyintézés, posta már rég nincs, a legtöbb áruház este 9-kor zár... Csak egyet mondjon meg valaki. Ha állítólag akkora vészhelyzet van, miért lehet például meccsekre járni? Nyilván költői a kérdés.


Amit viszont baromira elleneznék, az az idősávos vásárlás és ügyintézés, kötelező teszt és oltás, illetve hasonló dolgok. Mondjuk ha jól tudom, itthon ez még nincs tervben, remélem így is marad.

2020. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
#7: Olvasd már el a rendeletet jógyerek! Melózni mehetsz! Nekem a munkahely még igazolást is ad.
2020. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Vélhetően azokra nem vonatkozik akiknek akkor megy a busz 😒😒😒 most ez komoly?
2020. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!