Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az óvoda másnak is rossz...

Az óvoda másnak is rossz volt, kínos pillanatokkal?

Figyelt kérdés
Szóval nem nagyon voltak barátaim, csak egy barátnőm volt, és a szerelmem! Sok kínos pillanatom volt! És a másik csoportból/csoportókból meg rosszak voltak velem. Nagymamámé-kal éltem és a apámmal 4-esben. Én úgy gondolom apám elhanyagolt engem, emiatt azt mondták rossz voltam az óvodában.

2020. nov. 6. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni. Én pl. nem jártam óvodába, mert anyukám háztartásbeli volt és abban az időben ez kizáró ok volt az oviban. Az iskolába úgy mentem, hogy semmiféle közösségi élményem nem volt. Óriási hátrány volt számomra, ezt ma már tudom.
2020. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak mikor bekakáltam alvásnál és mindenki elõtt kellett levennem a xaros bugyit.
2020. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak nagyon keveset jártam oviba, többnyire a nagyszüleimmel voltam otthon. ÓRIÁSI előny volt! Sokkal többet kaptam a nagyszüleimtől, sokkal jobb nevelést / fejlesztést, ami egész életemben elkísér, mint amit az óvodában kaptam volna.

Nem volt rám panasz az oviban, de olyan semmilyen volt. "Melegedő"; nem szerettem. Az iskolában a legjobbak között voltam.

2020. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az volt életem legjobb időszaka. Mindenért megdicsértek, nem voltak nagy elvárások, könnyű volt jónak lenni, a feladatok is játékok voltak, aztán jöttek a szabadjátékok... Minden emlékem színes és boldog, egész végig egy nagy képzelt világban játszottam. Vittek kocsival, kaptunk enni, kibontakoztattuk képességeinket, mindenki mindenkit szeretett, otthon se kellett takarítani, csak rajzolni és játszani és aludni.
2020. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam az óvodát. Tipikus csendes, félénk gyerek voltam és valamiért úgy éreztem már akkor is (pedig jó rég volt, mégis emlékszem rá), hogy az óvónők nem foglalkoztak velem. Volt pár kedvencük, azoka mindig ölelgették, de ennyi. Parfümöket szaglásztak az asztaluknál, beszélgettek én teljesen egyedül voltam, de sose jöttek oda. Egy olyan gyereknek, akinek mondjuk nehezen megy a barátkozás, mert nagyon félénk, szerintem azt segíteni kéne. Azért vannak ott, ez a munkájuk. Tanítsák és fejlesszék a kicsiket. Voltak nagyszájú, egyáltalán nem gátlásos gyerekek, azok meg mindig megtaláltak. Borzasztó, hogy már óvodában elkezdik a másikat bántani. Emlékszem ellopták a plüssjátékomat, amit vittem magammal, aztán az óvónő még engem cseszett le, hogy mi bajom van már megint. 4 éves lehettem, de mindig sírtam anyukám után. Neki viszont mennie kellett dolgozni és muszáj volt otthagyni. Több mint 20 év után is úgy gondolok vissza az óvodára, mint valami pokolra.
2020. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Minden nap osszeverekedtunk egy masik lannyal. Az ovonok sz.rtak a fejunkre,pedig nekik le kellett volna allitaniuk.


Az en gyerekem is oda fog jarni,de ha megverve jon haza,az ovonot is meg fogjsk verni hazafele.


Undorito,h a felugyeletert fizetik oket es nem vegzik el a munkajukat.

2020. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is utáltam.


Ráadásul idén nyáron sajnos oviba kerültem diákmunkára, de nem oda, ahová jártam. Hát, ez még rosszabbnak bizonyult. Az óvónők nem figyeltek a gyerekre, a dajkák sorakozónál megrántották őket. Mindenki kibeszélt mindenkit. Örülök, hogy nem kell életem végéig ott dolgoznom.

2020. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam az ovit, főleg az egyik óvónőt :/
2020. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyira emlékszem az egészből, hogy volt egy lego kalózhajó és egy villanásnyi fogócskázás az udvaron 🤷‍♀️ de semmi másra!
2020. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En verekedtem, sirtam, veszekedtem mindenkivel, az ovonok meg belemtomtek a kajat. Mai napig etkezesi zavaros vagyok. :D
2020. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!