Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek felmerjem vállalni...

Szerintetek felmerjem vállalni a barátaim előtt akik Bidennek szurkoltak, hogy Trump támogató vagyok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne mernéd. Nyilván vannak racionális indokaid Trump mellett.
2020. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Én azt nem értem, miért hoz egy Magyarországon élő magyar embert ennyire lázba, hogy ki lesz az amerikai elnök.

Oké, a mostani ritka megosztó fickó volt, meg az USA-nak tényleg van némi hatása ránk is. De azért ne csináljunk már úgy, mintha akkora jelentősége lenne, mint a magyar választásoknak. (Pedig azon se kéne barátoknak összevesznie.)

2020. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az mekkora, hogy ezt itt kell megkérdezd. Jó barátaid lehetnek.
2020. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha az vagy az vagy.

Ez határozza meg legkevésbé a személyiségünket.

Én is Trumpos vagyok. Vannak érvek mellette, és ellenérveket is tudok sorolni.

2020. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a barátaid tényleg a barátaid, akkor ez nem oszt, nem szoroz. Zárójelben teszem hozzá, hogy én közgazdászként nem látom a Trump-kormányzat nagy eredményeit - persze ilyenkor hozzá lehet tenni, hogy egy ciklus sok mindenre nem elég. Nem vagyok sötétzöld, de azért az, hogy Trump kitermelési engedélyt adott fokozottan védett területekre, az a jövő mérgezése. Nem tudta kezelni a vírushelyzetet sem, emlékezzetek, azt mondta ez nem egy komoly betegség. Ma már Amerikában több az áldozat mint egész Kínában volt (sajnos a túlsúly ehhez bőven hozzájárul.) Zárójel bezárva :) Szerintem ne aggódj, ha gondolkodó, érvelő ember vagy, meg tudod védeni az álláspontodat, akár a barátaiddal szemben is.
2020. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, itt ez a hétköznapi embereknél nem sokat zavar, csak, ha egy fanatikusba ütközik valaki.
2020. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Intelligens emberek vagytok, akkor nem okozna ez gondot...


Mi szinte mindent megbeszélünk, kivéve azokat dolgokat melyek 2 emberre tartoznak.


Legutoljára csak azért hívott le egyik ismim, hogy egy forró csoki mellett vitatémázzunk.


Ész érvekkel, átgondolásokkal és befogadó készséggel.


Ehhez kell IQ, EQ szint.



Ha úgy érzed, necces lenne megbeszélni velük, nem tudtok viselkedni...stb


Akkor hagyd.


Az emberek zöme elbukik a vitatémákban... Sok esetben nincs ész elv/magyarázat és csak a magukét hajtják.


Erre is igaz: egyik fülén be, másikon ki.



Érdemes szelektálni a körülötted lévő embereket.


Több okból is.

Nem húznak le, nyithatsz bátran, jobb a közérzeted s megérzed a különbséget minden téren. Pozitívabb leszel



Anno amikor teljes önismeretre tettem szert, változtam pozitívabb irányba és elég magabiztosan szelektáltam mindent s mindenkit minden téren.


Az emberek szelektálása kifejezetten szintén sokat dobott.


Voltak sértődések s miegymás.

Családtól kezdve az idióta alkalmazottig.


Így viszont minden ezerszer jobban pörög s pozitívabb.


Legyen az társalgástól kezdve a hatékony közös alkotásig.

2020. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén ki a tökömet érdekel az egyesült államok elnöke, legyen az akárki. Ott élsz? Nem.

Fogsz ott élni bármikor? Jó eséllyel nem, sőőt kb sanszos, hogy soha mivel annyira nem lehet kimenni oda élni.

Befolyásolja az itteni életedet az egész dolog? Nem.

Nem értem miért kell ennyire befosni, behugyozni ettől az eseménytől. Az amerikaiak nagy része azt se tudja kik vagyunk, milyen ország és hol találnak minket a térképen. Csak a magyarok ilyen nagy barátai mindenkinek nem kölcsönösen, meg mennek mindig a világ végére is segíteni, miközben fordítva mindenki leszar minket.

2020. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
8-as, te tényleg azt hiszed, hogy Magyarország életét nem befolyásolja Amerika? Mond, te életedben nem hallottál pl. Amerika Kína-politikájáról, ami mondjuk eléggé ellentétes a miénkkel? Büntetővámok megvannak? Amerika kb. annyira nem befolyásolja az életünket mint Oroszország. Attól, hogy járatlan vagy a külkereskedelemben és a diplomáciában, nem a kérdezőt kell letorkollni. Imádom amikor ilyen 8 osztályos emberek osztják az észt.
2020. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amerika még mindig nem egy ország, hanem egy kontinens. U S A. Három betű. Nem hiszem, hogy olyan nehéz megjegyezni, még leírni is gyorsabb.
2020. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!