Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért b*sz most így ki velem...

Miért b*sz most így ki velem az élet? Kimaradok mindenből.

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakok, viszont el vagyok különítve 1 hete, mert elkaptam ezt a fos vírust... még van 1 hetem hátra elzárva. Viszont 1 hét alatt, annyi minden történt amíg elvoltam zárva, hogy arra szavak nincsenek. Emberek szakítottak, összejöttek, buliztak stb. Tegnap 3 nő, ma 4 nő hívott volna engem meg a haveromat inni, erre guess what: Nem tudok menni, mert be vagyok zárva egy szobába, fertőzöttként. Az egész félév alatt nemtörtént ennyi minden, mint most mikor karanténba vagyok... De miért? Hihetetlen... Mindenből kimaradok...


(Tudom ez sok embernél kifogja most ütni a biztosítékot, de légyszíves ne öljetek meg...Tudom azt is hogy nem ez a világ legnagyobb gondja. Aki szeret bulizni, az megérti. Én nem ítélem el azt aki nem szeret. Gépészmérnökin vagyok, ugyanúgy tanulnom kell, de néha azért jólesik kiengedni a gőzt, pont emiatt szeretek kolis lenni.)



2020. nov. 10. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is gépészmérnök vagyok tesa. Csak én életemben nem buliztam annyit, mint te az elmúlt egy hétben. True story.
2020. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak kibírsz két hét karantént. Biztos lesznek még lehetőségeid a jövőben is.
2020. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
2 szaros hétről beszélsz, ember, szedd már össze magad, ez a vernyogás veszettül szánalmas egy állítólagos felnőtt embertől.
2020. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Murphy...
2020. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen csak két hét, nem is lenne vele bajom, ha utána nem mennék haza és lennék full egyedül kitudja hány hónapig. Meg eddig konkrétan én se buliztam semmit, tanultam végig egész őszi szünetig, mert zh időszak volt. Utána jött egy hét, mikor elkezdtem bulizgatni, kihasználni a kapcsolatokat, aztán jött is a vírus. Aztán azóta meg nézem, hogy a haverjaim meg szépen behúznak minden ilyen bulis/nős lehetőséget, most amikor én meg nemtudok ott lenni. A legrosszabb, hogy ilyenkor a kapcsolati hálóm is igen sokat romlik, mert nem tudok ottlenni a többi emberrel, és új embereket se tudok megismerni.
2020. nov. 10. 20:28
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
first world problems
2020. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

Most miert ne lehetne megerteni? Egyszer elunk, egyszer vagyunk huszonevesek. Amiatt sirjon h masnak rosszabb? Mindenkinak a maga szintjén van problemaja, es nem kene amiatt jol ereznie magat, h masnak rosszabb.

Egyebkent en megertem, en no vagyok, de hasonloan erzek. Csak sosem irnek ki rola kerdest. 😅

2020. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

"Viszont 1 hét alatt, annyi minden történt amíg elvoltam zárva, hogy arra szavak nincsenek. Emberek szakítottak, összejöttek, buliztak stb"

Úristen ember!!!! A rohadt életbe. Ki jött össze kivel? Kik szakítottak? Ez hihetetlen... PONT MOST NEM VOLTÁL OTT? Hát épp most történik a CSÚCS! Most zajlik az élet, erre a szobádban kuporogsz?


Ha kiengednek, azonnal rohanj, kérdezz körbe, mi történt kivel, ki kivel feküdt le és hogy mennyire jól berúgtak. Annyira sajnálom! Szerintem ha még egy ilyen eset történik, készíts be egy csomag xanaxot ha esetleg rád jönne a halálvágy, mert ez borzalmas élmény lehetett.


Azért "kevésbé megérthetőek" az érzéseid, mert azért vagy ki, mert nem történt veled olyan izgalmas, luxus jó, amit elvártál volna. Szóval nem rossz történt veled, csak nem jutalmazott meg az élet valamivel, amivel a többieket igen, te pedig ezért vagy rosszul. Olyan elégedetlenke vagy.

2020. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ajj, gondoltam, hogy ezt fogom itt kapni... :'D. Nem tudom, itt miért baj ha az ember egy kicsit szórakozni akar. Úgy válaszoltok, mint ha ti nem élnétek társasági életet, vagy nem lettetek volna fiatalok. Úgy is lehet fiatalnak lenni, hogy tanulás és munka mellett az ember szociális életet él. És kedves utolsó nem kell ennyire cinikusnak lenni, ebben semmi luxus nincsen, hogy bulizni akartam. Csupán én elég társaságkedvelő vagyok, és bánt ha olyan dolog miatt maradok ki a számomra fontos élményekből, amire nincs befolyásom. De úgy látom pont az ellenkező érdeklődési körű emberek találták meg ezt a kérdést.
2020. nov. 10. 22:11
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy ilyen vagy, hanem az, hogy egy ilyen nyúlfarknyi időt nem bírsz ki, ez nagyon infantilis személyiségre vall. 2 heted kiesik, na bumm. Ott az év maradék 50 hete amit kihasználhatsz.
2020. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!