Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai 13-14 évesek akik...

A mai 13-14 évesek akik bandázva isznak, cigiznek azok már annyira lecsúsztak,hogy nem érnek el semmit az életben és nem lesz egy jó állásuk sem? Vagy ez manapság normális hogy ilyen fiatalon kezdik ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
20 éve voltam ennyi, akkor is ugyanezt mondták az ennyi idősekről. Nem változik semmi.
2020. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
:0
2020. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Hogy mi a normális ebben a világban azt már egyre nehezebb megmondani.

Nyilván nem a legjobb ez a korszakasz de ugye valamikor el kell kezdeni szórakozni,hogy ezt ki hogy csinálja az az ő dolga.

Inkább most csinálja mint később,attól függetlenül még lehet jó szakember is és teljes életet tud majd élni,ismerek ilyen embereket akik így életek és semmi gond sincs velük, van aki szakmát tanult és abban dolgozik de olyan is aki egyetemre jár.

2020. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ja mert a munkahelyeken aztán nincs egy rakás nikotinfüggő meg alkoholista.
2020. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
14 évesen kezdtem el cigizni és inni is a haverokkal, nem mondom, hogy jó döntés volt, de mára van egy tök jó állásom és nagyon ritkán csiccsentek be, berúgva évek óta nem voltam, szóval nem szabályszerű a feltételezésed. :)
2020. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Mindig is normális volt, sőt. Anyám pl aggódott értem hogy nem mozdulok ki és "bandázok" eleget, mert ők folyton kiszöktek az általános iskola végén, meg gimiben a barátaival, aztán agrár mérnök lett belőle. A többi régi barátja, akikkel még tartja a kapcsolatot, szintén nem lecsúzott alakok, hanem átlag emberek viszonylag jó élettel, családdal.

Gáz inkább akkor szokott lenni amikor valaki antiszoc, nem tud beilleszkedni, gyerekként nem elég merész ahhoz, hogy feszegesse a határokat.

2020. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaa ezt nem állítom csak kiváncsi voltam. De akkor miért ítélik el az emberek ha ebben a korban ezt csinálják a tinik ? Ha ez anno is így volt
2020. nov. 22. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert az idősebb generáció régen is lenézte a fiatalabb generációt.
2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Borzasztó
2020. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Sőt! Aki így szocializálódik ÉS sok ismerőst szerez, az simán könnyen előrejuthat az életben. Sőt, társadalmilag sokan jobban el is fogadják.

A tesóm is ilyen volt. Fiatalon balhézott, rendőrségi ügye is volt, majdnem kirúgtál általánosból. Átbukdácsolt a középben. A szüleim toltak alá több munkát, mindegyiket otthagyta. Ismerősöknek köszönhetően évente pár hónapra kiment külföldre, aztán végleg a barátnőjével. Rengeteget keres, családja lett, tökéletes az élete.

A másik oldalról, én tök átlagos voltam, kicsit visszahúzódó. A szüleim alapvetőnek gondolták, hogy jól tanulok, mert jól is tanultam. Tojtak rám minden téren. Sosem ültek le velem tanulni, hiába kértem. Elmentem egyetemre, ahol éveken át szívtam, rengeteget csúsztam. Egy csomó személyes problémám is lett, amikre szintén tojtak a szüleim. Folyamatosan a tesómhoz hasonlítgattak, próbáltak lehúzni és még sorolhatnám a dolgokat. Rengeteg melóm lesz még abban, hogy közel annyit keressek, mint a tesóm és ott tartsak az életben.


És bizony, 14 évesen nem piáltam és cigiztem.

2020. nov. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!