Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? (Instagram)

Miért van ez? (Instagram)

Figyelt kérdés
Ha az Instagramon bejelölök egy ismerőst, és mondjuk fél év múlva ránézek hogy követ-e, akkor gyakran látom azt, hogy már nem vagyok a követett személyek között. Én ezt nagymértékű tiszteletlenségnek tartom. Ha a másik ember (aki nem bot vagy egy idegen) megtisztel azzal, hogy ismerősének jelöl, akkor én nem követem ki minden nélkül. És ezt sok embernél észrevettem.

2020. nov. 26. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat mert igy gyűjtenek kovetoket :D bekovet h vissza kovesd majd kikovet par nap mulva :D nevetségesek nem kell veluk foglalkozni
2020. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

alapvetően az instagram az egy tartalommegosztó, nem pedig közösségi oldal. arra ott a facebook. én is tettem már úgy ismerőssel, hogy a story-jai kib_szottul idegesítőek voltak, de mivel csak azokat nem lehet elrejteni, így inkább leiratkoztam róla...ugyanezt megteheted facebook-on is, viszont ott az ismerősöd maradhat attól függetlenül.


szóval én nem csinálnék ebből ügyet, egyáltalán nem tiszteletlenség...

2020. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tiszteletlenseg, azt kovet akit akar. ha valamiert nem tetszettek neki a posztjaid, minek nezze oket?
2020. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a másik ember (aki nem bot vagy egy idegen) megtisztel azzal, hogy ismerősének jelöl, akkor én nem követem ki minden nélkül"

Ez nem tisztelet. Ez jelölés. Itt nincs etikett meg illem, hogy mit ILLIK, mennyire tiszteletlen. Nagyon el vagy tévedve ebben.


S honnan tudod, hogy ok nélkül követett ki téged? Beszéltél vele az okáról?

Mi van akkor, ha tiszteletlen valaki veled, mert kikövetett? Mi lesz akkor most? Elmondod neki, hogy ez tiszteletlen volt? Akkor mondja, hogy nem érdekli, hagyd békén. Mi értelme annak, hogy követelőzöl a tisztelet miatt a külvilág felé? Egyáltalán nem értem.


Honnan tudod, hogy nem csak azért követett ki, mert csak azt tartja benn ismerősének, akivel rendszeresen beszélget? Miért találod ki, hogy ő tiszteletlen, s generálsz magadban konfliktust ezzel?

2020. nov. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokmindent osztasz meg? En pl speci dolgokat kovetek, termeszetfoto, epiteszet, ilyesmi, es ha napi tobb tucat kutyas szelfi es csucsorites jonne fel, nem akarnam vegignyalazni.

Mondjuk ezert vagyok alneven, maskepp hasznalom.

2020. nov. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!