Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki 20-25 év...

Van itt olyan aki 20-25 év körül van és nincs fent Facebookon, Instagramon és ilyen helyeken?

Figyelt kérdés

Nők közül van ilyen aki nem érzi hiányát ezeknek az oldalaknak?

Valaki gondolkozik azok hogy törölje magát?



2020. okt. 29. 02:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én már gondolkoztam rajta többször is,de valamiért van értelme mert már lassan ott hirdetik meg az állásokat különböző csoportokba és van hogy nagyon korrekten le írják a dolgokat.
2020. okt. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vannak ilyen emberek,de kevesen.
2020. okt. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem ertem mi ertelme nem fenn lenni. Csomo hasznos funkcioja van, csak tudni kell jol hasznalni, akkor még agyfas*t sem kapsz tole. Nagyon keves olyan fiatal no van aki nem hasznalja, gyanitom a legtobbunk ismerettsegi koreben nincs ilyen.
2020. okt. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pintér László ***** válasza:
87%

Én csak Facen vagyok, de ott is "áll néven" 0 darab ismerőssel, csak 1-2 Barátommal beszélgetek ott, de nem lógok rajta és hiányát sem érzem. Első sorban az üzenőfaltól kaptam agybajt, hogy minden szart, értelmetlen hülyeséget csapattak ott. Így meg csak valóban az van az üzenőfalon ami érdekel, még pediglen 2 darab csoportnak (( 1 motoros és 1 kistraktoros csoport )) bejegyzései, amik Számomra érdekesek és informatívak. De így sem lógok rajta sokat. Van hogy az üzenetekre is csak napokkal később válaszolok.

Insta az egyáltalán nincs. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy az mire való. Talán egyszer regisztráltam oda, mert volt egy kép vagy valami amit csak regisztrálva lehetett megnézni. Megnéztem és annyi. Teljesen hidegen hagy.


26/F

2020. okt. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van facebookom,de az előző sráchoz hasonlóan nekem sincs egyetlen ismerősöm sem (nem érdekel a megjátszott kirakatvilág). Néhány emberrel kommunikálok a messengerben; benne vagyok jópár, az érdeklődési körömnek megfelelő csoportban (buszok, szatirikus humor, régi mindennapok); illetve munkahelyi információk miatt. Insta, snap és hasonlók hidegen hagynak. Barátaim amúgy sincsenek, tehát nincs kinek mutogassam a gyötrelmes életem szegmenseit :D 28f
2020. okt. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
(Inkább írok papíralapú naplót :)
2020. okt. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt nem is lesz ! Nem érek rá apámmal dolgozom asztalos üzeme van .
2020. okt. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

&7

Sok a meló nálatok is?

Mi ki nem látunk belőle,papámmal és édesapámmal éjszaka is ment a meló.

Papa el megy pihenni aztán majd jön vissza és megy apa ezekután ha apa vissza jön én is el megyek egy kicsit pihizni, most ettem egy jót aztán megyek is vissza melózni.

2020. okt. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon sem. Már rég letöröltem magam mindenhonnan, mert nem érdekel az emberek kirakat élete :)

23/L

2020. okt. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs istám, fb is csak messenger miatt van. 20l
2020. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!