Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki nem volt még ilyen techno...

Aki nem volt még ilyen techno partyn Hollandiában, az semmit nem tapasztalt még meg a bulizásból?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron voltunk hosszúhétvégén, csütörtöktől vasárnapig.

mindegyik este valami techno club, de csúcs ez a party volt.

[link]


Darálás az 1:10 től kezdődik.


Ilyet magyarban miért nem csinálnak?

Ott nyáron majdnem minden hétvégén van valami nagyobb party valamelyik városban, plusz mindenfajta club nyitva?

Tudom most vírushelyzet miatt nincs, de itt magyarban régebben is max szeged debrecen és a hajógyárin volt néha ilyen vagy hasonló buli.

Ennyire nincs igény magyarban ilyen bulira a fiataloknak?


2020. dec. 5. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Személy szerint utálom a technót (nem tartom önálló zenei műfajnak, inkább csak meglévő zenék torzításának), szóval nekem nincs igényem rá.

A kedvenc bandáim és előadóim (rock, klasszikus, indue, heavy metal, pop) koncertjei, a velencei karnevál, a kedvenc indie festiváljaim mind jobb élményt nyújtanának ennél, legalábbis nekem. A linkelt eseményen max füldugót keresnék. Erre mondják azt, hogy ízlések és pofonok.

Egyébként nem csak Magyaroországon nincs ilyen. Négy éve élek Dániában és itt sem divat a techno zene. Legalábbis ilyen megvalósításban nem.

24/L

2020. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
78%
Ilyet láthatsz mindennap az állatkertben is.
2020. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Jézus, már a 90-es években is gáz volt az ilyen "zene". Bekapcsolod a dobgépet, meg rányomsz valami ciripelést. Aztán erre ugrálnak, mint a bolond tehén, meg rázzák a kezüket, még csak táncnak se lehet nevezni.

Kösz, kihagynám, szerintem ettől még teljes lesz az életem, ha lemaradok róla. :D

2020. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
30 mp után megfájdult tőle a fejem. Szóval biztos jó...
2020. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Először is nem magyarban, hanem Magyarországon! Tanulj meg írni, bár látom, nem itthon élsz, hanem hollandban, vagy hol. Igen, kisbetűvel, jól látod!
2020. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

rampagen voltam mar hollandiaban, de oszinten, voltam mar annal jobb bulin is.

amit te linkeltel szerintem nem annyira igazi techno, inkabb erre nezz ra 3:20tol

[link]

2020. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Hollandia?! Azt mondjàk aki nem járt még Belgiumban ereszd el az ereszt partyn, az nem is bulizott még igazán.
2020. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7es!

De mókás kedvedben vagy.

Olyan eresz csatornás bulira nem szeretnék benézni.

2020. dec. 5. 17:33
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
na megjelent a sok irigy
2020. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

"MAGYARBAN" is van ilyen, csak normális zenével. Van egy vagon zenei fesztiválunk, meg minden héten nyitva tartó szórakozóhelyek.


Mondjuk az csak nekem üt szemet, mikor valaki azt mondja, "csúcs ez a parti volt" majd belinkel egy official videoklippet? :D

2020. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!