Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 2000-es évek elején (M47,...

A 2000-es évek elején (M47, Hyperspace) valóban a techno kelléke volt a drog?

Figyelt kérdés

Felhoztam a témát itthon két rokonom előtt, akik fiútestvérek és abban az időben voltak huszonévesek, én pedig 14-16 lehettem, amikor ott nyaraltam náluk csak annyira emlékszem hogy nappal aludtak, este mentek szórakozni, velem meg nem is nagyon foglalkoztak, este 22 óra körül már mentem lefeküdni, amikor ők akkor öltöztek, folyamatosan beszéltek a haverjaikkal telefonon, meg fel voltak dobva.

Tudom nem szép dolog de egyik este mikor elmentek, és már mindenki aludt, nagyanyám, illetve a fiúk apja, elkezdtem szétnézni a szobájukban, találtam óvszert, illetve zokniba be volt tömködve kis csomagban tabletta, kék illetve fehér színűre emlékszem. Akkor először arra gondoltam kölyökként hogy csak valami potencia növelő mert előtte is láttam már hasonlót, viszont onnan feltűnt hogy 3-5db volt benne csak.


Ahogy korosodtam múltak az évek, mutogattak videókat amiken felváltva táncoltak, illetve képeket, fekete napszemüveg, világítós rúd a kezükben, zselézett tüsi haj....

Már így 25 évesen megvilágosodott bennem hogy nem "tisztán" szórakoztak, mert arra a zenére kellett nekik a ritmus érzék is.


2016. júl. 1. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még most is kelléke.
2016. júl. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szép idők, én csak néhány éves lehettem akkor, de igazából ettől függetlenül voltak nagyobb testvéreim, akiktől ismerem ennek a kornak a feelingjét, és néha tökre visszamennék az időben megnézni hogy ugyanilyen fejjel milyen lehetett az.


OFF vége, szerintem nem volt feketén fehéren szabályként leszögezve, de nyilván ha jól akartad érezni magad, akkor gondolom ettél, és ennyi.

2016. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, de azért jellemző :) Viszont, akkor nem hagyták volna otthon :) Hanem viszik bulizni.
2016. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!