Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szóltok ahhoz hogy nem...

Mit szóltok ahhoz hogy nem tudtok Szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés
Főleg azokra vagyok kíváncsi akik bulis típusok.
2020. dec. 7. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Az elmúlt 5-6 évben mindig mentünk bulizni, de mivel a kedvenc helyem pont bezárt februárban (nem a covid miatt), így amúgy se lett volna egyértelmű, hogy hova tudunk menni. Két közeli barátomat áthívom majd magamhoz, főzünk, iszunk, játszunk valamit, szerintem így is jó lesz.


24/F

2020. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Mert megis miertne tudnánk?

Ugyanúgy össze tudunk jönni akarkinél akár nálam is és bulizunk otthon annyi a különbség,hogy kevesebben. Ezt értsd úgy 8-10 fő kb.

2020. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
A házibulik nincsenek tiltva, aranyapám! 😃
2020. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem ezt a kárörvendést, hogy elmaradnak a bulik. Házibuliban lehet szilveszterezni.
2020. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha már van online oktatás és home office, akkor majd lesz online buli. :)
2020. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Házibuliról hallottál már? :D Hacsak nincs egy rosszindulatú szomszédod, akkor az se derül ki, ha 20-an buliztok együtt.
2020. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
A barátaimmal ugyanúgy tartunk házibulit.
2020. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Egy alkalmat szerintem ki lehet bírni. Engem csak abból a szempontból dühít, hogy bizonyos okok miatt már tavaly se mentem sehova, és akkor azzal vigasztaltam magam, hogy majd jövőre úgyis elmegyek és bepótolom.

Hát most megint várnom kell egy évet rá.

2020. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem izgat, évek ota nem bulizok. Engem ez nem erdekel mar. Volt elég egy eletre
2020. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem vegyes érzéseim vannak.

Mi is házibuli pártiak vagyunk, ilyen szorakozóhelyre sosem mentünk.

Idén is biztosan igy lesz, hogy vagy nálunk, vagy valamelyik barátunknál töltjük a szilvesztert.

Ami viszont nagyon nem tetszik, ez a kijárasi tilalom. Mármint abbol a szempontból, hogy nálunk mindig ugy zajlik, hogy megvárjuk az éjfélt, koccintunk, kicsit még maradunk beszélgetünk, iszogatunk, azt hazamegyünk. Olyan 2nagyon max 3 óra fele. Mi nem alszunk sosem ott senkinél, én nem tudok másnál aludni. Idén pedig emiatt most hajnal 5ig malmozzak, virrasszak, hogy hazamehessek...

Nem értem, legalább a hazajutást miért nem engedték meg.

2020. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!