Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha elköltözünk tényleg ez lesz?

Ha elköltözünk tényleg ez lesz?

Figyelt kérdés
Elvileg jövőre elköltözünk ahonnan lakunk egy teljesen más és messzi városba. Már sok mindenkitől hallottam, hogy költözés után a régi barátságai, ismerőseivel a kapcsolata teljesen megszakad. Persze a rokonok, nagyon jó barátok megmaradnak de nagyon fura elképzelnem hogy a sima ismerősök akikkel összefutok néha néha,akár akit nem csípek vagy csak úgy ismerem azzal már nem fogok találkozni valószínű soha. Nem is szeretem a változást és ez olyan fura és idegen nekem valaki valami tanács?
2020. dec. 9. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ne költözz teljesen más, messzi városba!

Vagy próbáld meg a tényt kezelni, hogy felületes ismerőseid nem jönnek veled szemben az utcán. Nekem speciel akiket nem csípek nem is hiányoznak, így nem is értlek igazán.

2020. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de muszáj anya munkája miatt.
2020. dec. 9. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2020. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A többséget tényleg nem igazán fogod látni, hacsak nem mész vissza látogatóba. A barátságok többsége tényleg megszűnhet, de legalább láthatod, hogy kik azok, akik tényleg a barátaid és nem csak az adott közös helyszín miatt haverkodtak veled.

Az új helyen meg lesz egy csomó új lehetőséged.

2020. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátságok is megszűnnek, vagy átalakulnak idővel. Hiszen teljesen más az, ha valakivel napi kapcsolatban vagytok, meg msá az mikor teljesen külön szálon fut az életetek. Valahol az élet ilyen.
2020. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak ha visszagondolok az 5 évvel ezelőtti baráti körömre akkor még egyetemre jártam, mar egyik barátommal sem tartok semmilyen kapcsolatot. Egyszerűen messze vagyunk sokáig meg kapcsolatban voltunk neten, sokszor beszéltünk de aztán szépen lassan elmaradoztak a beszélgetések eltavolodtunk egymástól. Most meg már nem is lenne miről beszélni. Ilyen az élet.

Teljesen más körökben mozgok most mint akkoriban. Új emberek között.

Nem feltétlenül rossz dologként kell ezt megélni.

2020. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem váltottam várost és életbe 1x költöztem mégsem nagyon maradt meg senki.
2020. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!