Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapest még mindig tele van...

Budapest még mindig tele van a zombi drogosokkal?

Figyelt kérdés

Vagy így télen inkább visszahúzódnak?

Vagy ha igen, merre szoktatok velük találkozni?



2020. dec. 10. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem járok most el a karantén miatt nagyon, de több éves tapasztalat alapján azt tudom mondani, hogy azért nem szoknyák csak úgy le hipp-hopp a drogosok a téli szezonra... :D szép is lenne.


Vannak, néha látni kifeküdve embereket megállókban de a többség ilyenkor aluljárókba húzódik.

2020. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem szoknak csak úgy le
2020. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A hideg (+ korlátozások) miatt kicsit visszahúzódnak, de ettől a függőség nem szűnik meg. Bárhol lehet találkozni velük.
2020. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy olvastalak titeket, olyan érzést keltettetek bennem, mintha egyfajta ökoszisztémáról beszélgetnétek :D
2020. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örs, Moszkva tér mindig nagyon durva🤮
2020. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

4, Ez a jelenlegi társadalom függőségekre kondicionál.

Erről szól nagyrészt a média (a reklámok) na meg arról hogy soha semmi nem elég. El kell érni a háborítatlan boldogságot, bármi áron (de minden kevés lesz).

Amíg az ember munka, vagy vásárlásfüggő, esetleg játékokba menekül addig sokak szerint nincs gáz. Viszont amikor valakinek nehéz az élet, és elkezdi kiütni magát bizonyos szerekkel, az már sokak szemében nincsen rendben. Pedig a mintázat ugyanaz, mint amire "nevelt" minket a rendszer. Csak van aki átlépi a morális határt, mert kevesebb felelősséget akar vállalni ebben a rendszerben.

2020. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szoktam ilyenekkel összefutni, csak a rendőrségi cikkekben látom, ha lefülelnek egy bandát.
2020. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8kerben laktam 7 évig, ott se volt annyira durva a helyzet. A Diószegin jártam minden este haza, na az nem egy elit környék, de még ott se volt annyira nagyon durva. Igen vannak csövesek, ahogy minden létező milliós városban, de engem annyira sosem izgattak.
2020. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os: Nagyon jól megfogalmaztad :)
2020. dec. 10. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj,hadd hulljon ez a népfaj. Így is elegen vannak.
2020. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!