Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért erőltetik az emberek...

Miért erőltetik az emberek ezt a "Van-e valaki a láthatáron" témát és hogyan lehetne erre reagálni finoman?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok. Annyira nem szeretem az emberek orrára kötni a magánéletem, elég nehezen engedek magamhoz közel valakit, mivel nehezen is bízok meg másokban. De az agyamra mennek az ilyen kérdések, hogy "van-e valaki a láthatáron", "szoktál-e valakivel chat-elni"... Miért kötelező 24 évesen, hogy legyen valaki, ha még nem találkoztam vele? Hogyan lehetne finoman reagálni az ilyen témákra, akár hol felmerül?

24/L


2020. dec. 10. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Amíg készségesen válaszolsz az ilyen kérdésekre, rajtad fognak taposni az ilyen emberek.

Én ezt régebben ilyen félszavas válaszokkal oldottam meg, annyiból észrevették magukat, és nem is kérdeztek többet.

2020. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Egyszer régebben egy elég visszahúzódó rokonommal fagyiztunk, mire odajött egy másik rokonunk, és megkérdezte a srácot, hogy mikor lesz már csajod?

Szegény srác csak vállat vont, én meg megkérdeztem, hogy; "ti meg mikor fogjátok végre normálisan nevelni a gyereketeket, nem albérletben ötvenezerféle hitelből, úgy hogy se saját ingatlan, se saját jármű, amire más emberek normál mód fizetik a hitelt minden hónapba?".


Szerintem nem kell finomkodni. Mondd meg mindenkinek az arcába a frankót.

2020. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a megoldás: Most nem akarok senkit.

Bár vigyázz hogy veled egyidős fiúnak ne mond, mert én mit férfi gyakran tapasztalom ezt, és viccet félretéve az összes kapcsolatom így kezdődött.

2020. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!