Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszakarók a láthatáron?...

Rosszakarók a láthatáron? Stb. Bövebben lent..

Figyelt kérdés

Mit tegyek a falubeli rosszakaró, pletykás, irigy, krítizálos, lenéző f..szopó kutyákkal???

Az egész falu ilyen...

Egy picit már unalmas és krvára elegem van belőlük. Probálok nem foglalkozni velük (meg elkerülni), de állandó jelleggel ízetlen nyomorékokba futok bele.... Mit tegyek, elegem van már ebből a f..szopó g..cikből.... Már nagyon unom a rágalmakat is! Ha beszólógatok nekik annál agresszívek, ha pedig hagyom a francba, rám szállnak (mert azt hiszik gyenge vagyok) egyik módszer sem hatásos... Csak tudnám mire irigykednek.... Ötletek/tippek/tanácsok????


20/F

Egy falu helyen élő (sajnos)



2017. márc. 30. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy azért kritizálnak és beszélnek rólad, mert kva negatív vagy?
2017. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
talán csak azért viselkednek úgy ahogy, mert te nem látod a jót bennük? tetűségeikre koncentrálsz, nem a jó tulajdonságaikra. egyáltalán nem is kell velük foglalkozni. de ahogy te itt írsz róluk, nem vagy sokkal jobb. ha e felett állsz, nem szorulsz rá hogy szidd vagy beszólogass. mert minden amit mondasz, azt valahol a tükörbe mondod, ha ők teszik az az ő dolguk, de ha te is teszed, akkor te sem vagy különb.
2017. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszóló! Nem gondolom magamról hogy negtív vagyok, de ezt te miből is állapítottad meg? Hm... Nem vagyok negatív, épp ellenkezőleg, ha nem tudsz választ adni, akkor ne írj már hülyeségeket. Egyébként sem írtam magamról olyan dolgot amiről azt gyaníthatnád hogy negtív ember vagyok! Előre is köszi!
2017. márc. 30. 18:54
 4/10 A kérdező kommentje:

,,talán csak azért viselkednek úgy ahogy, mert te nem látod a jót bennük? tetűségeikre koncentrálsz, nem a jó tulajdonságaikra".


Kedves utolsó! Mégis alkoholistákba milyen jó tulajdonságot lehet találni? Meg olyan emberekbe akik-e életben nem tudtak, vagy nem akarnak érvényesülni. Üdv.

2017. márc. 30. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak olvasd vissza, amit írtál, bővelkedsz a negatív szavakban:

rosszakaró, irigy, lenéző, fszszopó, krvára eleged van, ízetlen nyomorékok, gcik, rágalmak, beszólogatok, agresszívek.


Én például negatív beállítottságú vagyok, de ennyi fszságot én se hordok össze más emberekről, pedig én is falun lakom. És itt csak azt veszik a szájukra, aki meg is érdemli.

2017. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket, de így nehéz lesz ha ilyen gyűlöletet érzel irántuk.
2017. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amit leírtam, az nem negatív dolog, hanem az amit tapasztaltam. Én nem nézek le senkit, mindenkinek megadom a tiszteletet, akiről azt látom vagy tapasztalom hogy rendesek és megtudják adni a tiszteletet. Akik meg. Ezutobbiakat meg lenézem akik nem adják meg a tiszteletet és elítélem az ilyen ingyenélő kis retardált alkoholista népet. Remélem ezt nem kell túl ragozni?
2017. márc. 30. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
jobbnak hiszed magad náluk, de közben undorító ahogy beszélsz és vélekedsz róluk. az ivástól nem leszel rossz ember - viszont a gyűlölködéstől, mások lenézésétől és becsmérlésétől bizony az leszel.
2017. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többet foglalkozol a többi emberrel, mint magaddal tudod? Másokban keresni a hibát mindig könnyebb, mint elismerni, hogy "mi" is szrok vagyunk.
2017. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Konkrét példát, szituációkat le tudnál írni, hogy jobban érthessük a helyzeted?
2017. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!