Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért készül mindenki ennyire?

Miért készül mindenki ennyire?

Figyelt kérdés

December 21ig senki nem tudja,hogy a kormány mit rendel el,de itt már gyakorin,olvasok nem egy nem két dolgot,hogy segítenem kell a lányoknak időhiányban szenved, jönnek rokonok, jönnek vendégek, főzni kell sütni kell és hasonló dolgokat

Miért készül mindenki ennyire a karácsony dologra? Azt se tudjuk mi lesz még itt.



2020. dec. 12. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

En azt olvastam karacsonyra enyhiteni akarnak a karacsonyra valo tekintettel de utana lehet még az általános sulikat is bezárjàk.

Nem hivatalos oldalak

2020. dec. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Még ha csak 10 fönyi ember is jön össze, az nem kevés sütéssel fözéssel jár.

A magyarok kreatívak, kitalálnak valamit. Ha össze nem is lehet járni, akkor meg visznek egymáshoz kaját, pl az idösebbeknek. Helyes is ez így. Az én egyéni véleményem a témáról, hogy a kormány cseppet túlzásba esett ezekkel a korlátozásokkal. Az éjszakai kijárási tilalmat pl nem sikerül megértenem, hogy mire jó. Virus elött se gondolom, hogy annyira tolongtak az emberek a városban pl kedd éjjel 1-kor.

2020. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Aha, és szerinted ki ellnőrzi hogy sehol nincsenek 10nél többen? Ugyanúgy fogjuk tölteni a karácsonyt mint eddig bár mi eleve csak 10-en leszünk mint mindig.
2020. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem idén akik buliznak azok tartanak egy utolsó vacsorát mert páran garantáltan kihullanak,ha ilyen felelőtlenek.
2020. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

négyeske agyatlan szolga. :) Nincs vírus.


Úgy kell élni, mint mindig, mivel a rettegéspropagandán kívül semmi sem változott.

2020. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Sokan automatán működnek továbbra is.
2020. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki? Én fát se állítok, nem hogy készülni rá.
2020. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én se készülök semmivel

Szülők jönnek egyesül, ők is délután 16 kor,max süti lesz itthon

2020. dec. 13. 05:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne karácsony akkor is iskola szünet lesz, én szabin...

Ha csak a szűk család jön akkor 12 fő ( nem, nem döntjük el sorsolással ki maradjon kint) ennyi napra ennyi embernek enni kell. Már a téli szünet eleve megváltoztatja , hogy itthon vannak egésznap a gyerekek.

2020. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!