Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vágynak arra ami a régi...

Nem vágynak arra ami a régi korban volt?

Figyelt kérdés
Most ha csak kiindulok a régi filmekből. (Ja egyébként tartok csirkéket állatokat és nyaranta fris házi bio zöldség gyümölcs van. Csak azért írom le aki esetleg lusta álmodozónak tartana) Tehát sokszor gondolok erre egyébként 20 éves lány vagyok. Sokszor elképzelem. Vágyom a régi korra. (Nem mondom hogy hiszek a reinkarnációban de azt se hogy nem) Tehát vágyok a régi korra, régi ismerkedésre pl leszólítás,(amit mamáék meséltek) régi hajviseletekre pl retró, illetve a kétoldalra fonott hosszú hajra. Masnival. Szoknyában nyáron. Pl mint Az Iluska (Aki a tóparton a ruhákat serényen mossa) . (Esetleg még a szűzen férjhez menésnek is van szép oldala) És ugyanúgy erre a tanyasi életmódra is (Falun lakom de vágyom tanyára) persze egyedül férfi nélkül félnék egyedül) Vágyom az állattartásra önfenntartó életmód igaz vannak haszonállataim de többfélére rendes gazdaságra. Stb. Növény gyümölcs termesztés stb. Minden ami kell. Meg hogy lennének gyerekeink és vinném a páromnak a kaját kis hímzett kosárkába hátamon baba kenguruban.

2020. dec. 19. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ilyen közösségek, ha nem is Magyarországon. Az idő kerekét nem lehet visszafordítani. Valahol tetszik, amit írsz, de nem szívesen dolgoznék a mezőn látástól vakulásig, meg azért jó, hogy nem kútból kell húzni a vizet.
2020. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
túl sok mesefilmet néztél.
2020. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, a legkevesbe sem.
2020. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a mai világ az ilyen. Annyira utálom rohanó. Mű világ mű kajákkal. Mű ismerkedés pl a pasik is (Direkt nem férfit írtam) neten mernek pötyögni és még nekik áll feljebb ha nem írsz vissza. Úgy állítanak be mint ha köteles lennék azt se tudom ki fia borja. Na mindegy arra voltam és vagyok kíváncsi hogy más nőknek is hiányzik e ez bár tudom nekik nem ők ebbe a hülye világba szeretnek élni túl kényelmesek.
2020. dec. 19. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Régi korokba én is szoktam vágyni, pl.: Petrarca idejébe, vagy Akakij Akakijevics életmódja is tetszik.
2020. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lesz tőkém veszek/építek egy farmot
2020. dec. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon. Falun nőttem fel, voltak ott is állatok, és gazdálkodás. Most 2 éve panelben élek megye székhelyen. De bolondulok meg...

Simán le élném az élet egy tanyán. Már tervben is van, hogy hová és mikor. Csak nekem is az a kérdés, kivel?

Egyedül egy tanyán az azért nem annyira jó ötlet.

2020. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7es bocs hogy csak most írok. Teljesen át érzem a helyzeted mondhatni egy cipőben járunk. Végre egy normális gondolkozású nő. Az lenne a legjobb hogy ha mi a hasonló gondolkozású emberek össze fognának. Akár csak beszélgetni is erről a dologról. Már unom a városi mentalitást néha. Én is bele vágnék nagyba a tanyába hátat fordítva a társadalomnak és városi birkáknak akiknek mindegy mit esznek. Max pár jó gondolkodású emberrel össze fognék pl te, én meg még pár nő. És közel egymáshoz vennénk tanyát. Fontos hogy párokhoz nem alkalmazkodnék. Ha én szingli vagyok akkor más is az legyen. Szóval férfi ügyben sajnos a mai "férfiaknak" a leszólítás és élőben ismerkedés se megy még nem hogy egy tanya. Főleg a varosiak. Tehát csajszi nem tudom ezt hogy oldjuk meg. Mármint a férfi ügyet mert csak neten mernek pötyögni élőbe kukák.



Kedves 7es bocs hogy csak most írok. Teljesen át érzem a helyzeted mondhatni egy cipőben járunk. Végre egy normális gondolkozású nő. Az lenne a legjobb hogy ha mi a hasonló gondolkozású emberek össze fognának. Akár csak beszélgetni is erről a dologról. Már unom a városi mentalitást néha. Én is bele vágnék nagyba a tanyába hátat fordítva a társadalomnak és városi birkáknak akiknek mindegy mit esznek. Max pár jó gondolkodású emberrel össze fognék pl te, én meg még pár nő. És közel egymáshoz vennénk tanyát. Fontos hogy párokhoz nem alkalmazkodnék. Ha én szingli vagyok akkor más is az legyen. Szóval férfi ügyben sajnos a mai "férfiaknak" a leszólítás és élőben ismerkedés se megy még nem hogy egy tanya. Főleg a varosiak. Tehát csajszi nem tudom ezt hogy oldjuk meg. Mármint a férfi ügyet mert csak neten mernek pötyögni élőbe kukák.

2020. dec. 26. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ez lenne a fenntartható visszafejlődés
2020. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!