Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszterkor megyek házibuli...

Szilveszterkor megyek házibuli a, ott kell maradnom reggel ötig? 🍾

Figyelt kérdés
Tavaly csak 1ig voltam mert nagyon álmos lettem, de ott meg nem lehet aludni, én meg nem fogom bírni 5ig, plusz negyed óra míg gyalog hazaérek.
2020. dec. 19. 19:14
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
52%

Nem is értem. Amikor én megyek bulizni, még csak nem is szilveszterkor, a buli igazán éjfél után indul be. Hogyan lehet 1-kor kidőlni? :D

Egy normális buli eltart 5-ig.

2020. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ha nem vállalod be a kockázatot, hogy lehet megbüntetnek.
2020. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Fokozatosan igyál, ne legyél készen már 10-re, de még éjfélre se, akkor szerintem bírni fogod. Vagy esetleg, ha nem valami forgalmas utcában laksz, főút mellett, akkor haza is mehetsz szerintem, anélkül, hogy elkapna a jard.
2020. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem kötelező, simán hazasétálsz.


Ha nem csapatban bandáztok az utcán akkor nem nagy a valószínűsége, hogy bárki megállítana, ha meg is állítanak akkor is lehet megúszod figyelmeztetéssel. Rosszabb esetben kapsz egy büntit annyit meg megér egy jó buli, nem?

2020. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szilveszterkor érdemes éjfél előtt mértékkel inni, hogy ne legyél kész épphogy éjfél utánra, viszont ha úgyis olyan közel laksz és nem belvárosban, akkor akár haza is mehetsz.
2020. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"úgyis olyan közel laksz és nem belvárosban, akkor akár haza is mehetsz."


rendőrök megcsesznek 150 000 forint bírságra, az összes pénzem 80 000 ft, ráadásul fokozott rendőri jelenlét lesz.

2020. dec. 21. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De b+ most akkor mi a kérdés? Tudod, hogy ott kell maradnod.
2020. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj el. Jobb megoldás nincs. Vagy hajanali 5ig kell maradnod. Sajnos most ez van.
2020. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!