Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszterkor házibulit...

Szilveszterkor házibulit szerveznék? Többi lent

Figyelt kérdés
Szerveznék egy házibulit, de kevés ismerősöm ér rá, kb. 1-2 ember. Hirtelen nem tudom kiket kéne áthívni. Úgy 7-8 emberre gondoltam. Gondoltam esetleg a szomszédból áthívok pár embert, bár őket nem nagyon ismerem. Ötletek?

2013. dec. 20. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azzal az egy két emberrel megbeszélném, hogy nem házibuli lenne, hanem csak összeülünk, beszélgetünk, iszogatunk, meg fogyasztunk egy kis zöldséget.
2013. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, tavaly is ez volt, most ezért akarnék mást
2013. dec. 20. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szilveszterkor nem enni, hanem beszélgetni kell a zöldséget... Csak olyanokkal bulizz otthon, akiket nagyon jól ismersz, vagy bízol a kellemes társaságában (ismerősök informált ismerősei). Idegenekben esetleg nagyot fogsz csalódni.
2013. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akármennyire is "anti izé" vagyok, a zöld fogyasztás nálam nem brokkolizablását jelent... :D


Én egyedül is letudom inni magam, és jókedvem lesz, meg pia nélkül is állat vagyok, szóval nem kell sok, csak 1-2 jó arc a közelbe, és máris kész a buli...

2013. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
örülj hogy van ennyi, nekem csak a képzeletbarátaim jönnek el
2013. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!