Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tartottam egy kisebb összejöve...

Tartottam egy kisebb összejövetelt, három személy jött át hozzám, de lehet, hogy nagyon elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Nem szoktam házibulikat tartani, áthívni se szoktam embereket, nagyon csendes és visszahúzódó vagyok, most viszont akartam még utoljára egy összejövetelt tartani kisebb baráti társaságommal. Nem hallgattunk hangosan zenét, nem üvöltöztünk, csörömpöltünk, (hozzáteszem, folyamatosan szellőztettünk is, hogy tényleg minimalizáljuk a problémákat) viszont kissé sokáig (hajnali 1-2 óra) fent maradtunk és beszélgettünk, nevetgéltünk a lakótársam pedig ránk szólt, hogy nem tud tőlünk aludni. Ekkor bocsánatot kértünk és csendben maradtunk, viszont másnap reggel nem akart hozzám szólni, rám se nézett és végig nagyon rideg volt velem. Még mielőtt teljesen elzárta vola magát, nagyon sokszor elnézést kértem, elmondtam neki, hogy nem fog többet előfordulni, meg amúgy sem szoktam ilyet csinálni (hiszen ismer is, ezt tudja). Azt kifejtette, hogy a járványhelyzet miatt is ideges erre. Viszont hozzá is szoktak feljönni és ugyanígy ők is lehetnek hordozók :/ Volt már, hogy engem is zavart az éjjeli cseverészés de én nagyon nem szeretek másra szólni, ezt most sem tettem szóvá.

Bűntudatom van, mert részben egyet értek vele, ezért is kértem bocsánatot, de nem tudom, hogy mennyire jogos, hogy hirtelen nem szól hozzám...

Rendetlenséget se hagytunk, mindent elmosogattunk és vigyáztunk mindenre.

Nagyon rosszul érzem magam, nem gondoltam volna, hogy ez fog történni. :(



2020. dec. 19. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha valamit nem érzel jogosnak, azt is el kell mondanod. Ahogy ő neked. Csak őszintén. Te megtetted a magad reszortját, bocsit kértél, ha valami bánt, azt is ugyanúgy el kell mondanod.
2020. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő reagálja túl... Bár megjegyzem, ha az embernek lakótársa van, akkor illik előre szólni, hogy bulit szervezel. Ha ez megtörtént és nem volt ellenvetés, akkor ne hisztizzen. Semmi rosszat nem tettél.
2020. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig szoktunk szólni, ha átjön valaki, ezt én is megtettem és beleegyezett. Elmondtam, hogy mennyien leszünk, hogy mi lesz a program, stb.
2020. dec. 20. 10:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg köszönöm a válaszokat nektek!
2020. dec. 20. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!