Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért kedves velem mindenki,...

Azért kedves velem mindenki, mert én is az vagyok?

Figyelt kérdés
azt tapasztalom amiota kiketultem a nagybetus eletbe es dolgozok, magamnak intezem a dolgaim, pl csekk befizetes, bank, munka, es kommunikalnom kell emberekkel, mivel kozvetlenul, kedvesen, de nem tolakodoan beszelek veluk, kedves a hangom es tartom az egeszseges szemlontaktust, neha mosolygok kicsit, ezt visszakapom 9/10 embertol es nagyon jo erzes
ápr. 29. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Lehet.
ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha mosolyogsz, udvarias vagy, akkor az ügyintéző, kiszolgáló, stb. emberek többsége ezt nagyra értékeli, márcsak azért is, mert nagyon sok bunkó, agresszív emberrel találkozik.
ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában az emberektől azt kapod vissza amit adsz.
ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én kedves vagyok és mégis belém törlik a lábukat és kihasználnak.
ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es! De ő most az idegenekre érti, hogy kedves.
ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Én kedves vagyok azzal is aki megerőszakolta az anyukáját,ettõl függetlenül nincs egy haverom se és barátnőm se volt még pedig 40 hez közelitek
ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kedvesség önmagában nem elég mindenhez. Kell azért a jó humor is meg egy érdekes személyiség.
ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
7?mindenhez?nálam inkább a semmihez,elég
ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 en is egyetertek ha valakinek van egy markansabb de nagyon vonzo szemelyisege es emelle parosul humor akkor sikeres lesz az emberek kozott. Nem is kell feltetlen ahhoz egy szep embernek lenni
ápr. 29. 11:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Munkámból kifolyólag van akinek nem szólok ha flegma, vagy lekezelő, vagy ingerült velem szemben. Továbbra is kedves vagyok.


Sok olyan helyzet van az életben amikor a másiknak elnézzük a baromságait amit észre sem vesz.

ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!