Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha választani lehetne, akkor...

Ha választani lehetne, akkor inkább tartanál házibulit sok emberrel együtt (vagy csak vendég lennél te is) és vállalnád a büntetés kockázatát vagy inkább lemondanál róla? Most szilveszterre gondoltam.

Figyelt kérdés
Tehát: egyszer élünk és ne vegyék el ezt a szórakozási lehetőséget, vagy nem ér meg annyit az egész és fontosabb a mások egészsége (a sajátunké mellett).
2020. dec. 19. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem véletlenül vannak a korlátozások, egyszer kibírom hogy ne tarsak házibulit (amit amúgy szoktam és emiatt átérzem a kérdést) mintsem hogy elősegítsem a vírus terjedését, hogy mégtöbb ember kapja el és mégtovább tarson ez a rossz állapot.
2020. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindig nagy társasággal ünneplünk, de idén most ez elmarad a vírus miatt. Mind így láttuk jónak.
2020. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy sem szeretem a sok emberes bulikat, egyszer lemondani róla meg nem a világ vége. Meg lehet kreatívnak lenni és másképp közösen ünnepelni :)
2020. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Szilveszterkor tartunk egy hat fős "bulit" mint köztes megoldás.
2020. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer élünk, de remélhetőleg nem ez lesz az utolsó szilveszterem. Mulattam már éppen elégszer, jövő ilyenkor valószínűleg ugyanígy megtehetem. Most tehát kihagyom.

Igazából a vírustól nem féltem magamat és a családomat (nov. első felében ui. átment rajtunk), inkább a büntetéstől félek, ill. nem akarom, hogy valamelyik vendégem pont itt kapja el.

2020. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem buliznék most. Máskor is tudok szórakozni (tavasszal, nyáron).

Anyagilag nem állok úgy, hogy ki tudn€k fizetni egy komolyabb büntetést. Kell a pénz másra.

2020. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tartunk házibulit (10 fő alatt) olyan társasággal, akikkel egyébként is nap mint nap találkozunk, úgyhogy ha nem tartanánk bulit is elterjedne köztünk a vírus.

Nem kiöltözős, táncolós, izzadós buli lesz, csak összeülős, iszogatós, társasozós.

Nagyobb buliba most nem mennék és nem is tartanék. Nem akarok büntit fizetni... :)

2020. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha tartasz is bulit,arra azert figyelj oda,hogy legyen ereszcsatorna az ablak kozeleben.
2020. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bulit választottam.
2020. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!