Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó az embereknek, ha...

Miért jó az embereknek, ha beszólogathatnak az utcán?

Figyelt kérdés

Utálom, ha figyelnek rám, előre leszögezném. Viszont 10 éves korom óta olyan bajom van, hogy folyamatosan melegem van, melegebb ruhában úgy kimelegszem, mintha 43 fok lenne, így télen sem bírom elviselni a hosszú nadrágot vagy a pulóvert.


Előfordul, hogy a sok beszólogatásból elegem lesz, és akkor felveszem a hosszú gatyát. Úgy érek haza, mintha beleültem volna a pocsolyába. Csurom víz a nadrágom, a zsebemben lévő telefonom képernyője is tiszta izzadtság, szóval az utóbbi időben lemondtam arról, hogy NE keltsek feltűnést.


Viszont imádok sétálni, ráadásul a kutyámat is le kell fárasztanom. Gyakran megyek kietlen helyekre, de néha kénytelen vagyok a városon át haladni, és olyankor pofáznak, okoskodnak. Kiskorom óta az a dumája mindenkinek, hogy “meg fogsz fázni.” Hát, én ez alatt a 9 év alatt egyszer sem fáztam meg, lázam is csak egyszer volt, mert elkaptam anno a suliban valamit, de pár nap alatt meggyógyultam. Unalmas, hogy igazándiból rohadtul nem aggódik értem kutya fasza sem, de ezzel nyernek felhatalmazást ahhoz, hogy okoskodhassanak.


Nem szívesen keltek feltűnést, de én szenvedek meleg ruhákban, sőt, még a tavaszi cipőmben is, mégis állandóan rajtam van, mert ilyen nyirkos időben nem jó a papucs, könnyen eleshetek benne.


Rosszul vagyok az okoskodó, mégis érdektelen emberektől. Ezt kell szoknom életem végéig?


2020. dec. 25. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress hosszú, de közben vékony, jól szellőző ruhát ebben az esetben.
2020. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként ha egy sima pulóverben is leizzadsz miközben 5 fok van körülötted, akkor lehet érdemes felkeresni egy orvost. Nem hangzik egészséges hőháztartásnak, lehet van valami a dolog mögött.
2020. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon izados típus vagyok, szóv egy kis futás is megárt nekem. Sajnos el kell viselni ezek az emberek nem fognak jobb belátásra térni soha. Ezek olyanok mint néhány öregebb rokon elmondod neki 100x de nem hallgat rád vs jön a szomszéd elmondja ugyanazt, mint amit mondtál rá meg hallgat. Szóval ezeken az emberken még a családjuk se tud segíteni sajnálatos módon tapasztalatból mondom.
2020. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál többször is, ez egy darabig így is marad, amíg eredménytelenek a vizsgatok.
2020. dec. 25. 02:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Vizsgálatok.
2020. dec. 25. 02:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Hordj len hosszu fekete nacit. Az legatereszto.


Rovidzsekit,ami bovebb es nem latszik,h vekony. Vagy bordzsekit.

Vagy van sima szovetbol is dzseki.



Zart cipobol is van sima borcipo. Azt nyaron is siman hordom,mert legatereszto.


Meg igazabol,ha kocsival jaraz mindenhova,akkor se erzed meg ugy a hideget.


Sajnos az emberek meg Budapesten sem mindig fogjak fel,h nem kell beszologatni.


Sok kitartas kivanok.

2020. dec. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te, Angliaban lenne a helyed! Egyik dolog, hogy az angolok udvariasak, de a masik, hogy mar csecsemoket egy szal semmiben jaratnak a szuleik, es utana iteletidoben mezitlab, rovidujjuban nyugodtan kozlekednek felnove is. 17 fokos irodaban, etteremben egy szal semmiben.

De otthon marad a beszolas, amig nem talaljak meg az egeszsegugyi okat. Pajzsmirigy hormon gyanus.

2020. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is endokrinológust akartam javasolni (nem beszólásnak és nem is okoskodásnak szántam)
2020. dec. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Szólj vissza: "Mindig melegem van, mert vérfarkas vagyok. Ajánlom, hogy teliholdkor zárkózz be." Egyébként irigyellek, mert én meg fagyos vagyok. Van, hogy nyáron, melegben is kardigánt veszek. Ja, és szóltak már be, hogy ez nem normális és eddzem magam a hideghez, azaz fázzak. Próbáltam edzeni magam, aztán rájöttem, hogy mások miatt én nem fogom rosszul érezni magam.
2020. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam már vizsgálaton ez ügyben, és mivel semmi használhatót nem mondtak, így pár héten belül elmegyek maszekorvoshoz, 15 ezerből megvan egy pajzsmirigy vizsgálat. Sajnos az adó nem elég ahhoz, hogy az orvosok elég alaposak legyenek.
2020. dec. 25. 13:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!