Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Feltörték a Facebook felhaszná...

Feltörték a Facebook felhasználómat, de sehogyan sem tudom magamat igazolni?

Figyelt kérdés

Már napok óta kaptam az értesítéseket, hogy valaki megpróbált belépni a fiókomba. Megváltozattam mindig a jelszót, ennyit tudtam tenni.

Viszont ma fura volt, hogy nem kaptam értesítéseket. Megnyitottam telefonon a messengert és a facebookot, és ki voltam jelentkezve. A jelszavamat nem fogadta el. Amikor rámentem, hogy elfelejetettem a jelszót, a megerősítő kódot egy bizonyos z*********o@hotmail.com-ra küldték.

A saját emailimemet (amivel regisztràltam) azt eltávolították a hozzárendelt emailcimek közül. A telefonszámot is megváltoztatták. Kaptam az emailmre egy üzenetet a facebooktóp, hogy ma 00:15-kor megváltoztatták az emailcímet, és ennyi.

Viszont furcsa, mert a profilom elérhető (ha beírom az emailcímet és a jelszót azt írja ki, hogy hibás a jelszó), viszont messenger üzeneteket nem lehet küldeni más profilból, és a képeken sem vagyok már megjelölve. Mintha letörölték volna a profilomat, de közben mégsem. Tegnap előtt volt egy hasolnó dolog, de ott a személyimet el kellett küldenem, majd feloldották a profilomat.


Előre is köszönöm!


(Majdnem tíz évnyi beszélgetés, képek, emlékek, sulis cuccok, érettségi tételek vannak köztük, amik most elveszhetnek)



2020. dec. 26. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemkellett volna elküldened a személyidet hanem hagynod kellett volna hogy egy kisidőra letiltva maradjon hogy aki piszkálja az békénhagyja
2020. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Csak azt hittem, hogy ezzel le lesz tudva, de ma reggel megint feltörték, most ezek szerint véglegesen
2020. dec. 26. 14:39
 3/3 anonim válasza:
ennis ugyan igy jártam a tegnap ... :(
2021. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!