Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetek menő csaj?

Lehetek menő csaj?

Figyelt kérdés
Jövőre középsuli, és mivel általánosba már lehetetlen, hogy menő legyek annyira lenéz mindenki, sőtt szerintem autistának hisznek, ezért arra gondoltam, hogy középsuliba változtatok, és én nem csak sziplán a középsorba szeretnék kerülni, aki se nem menő se nem béna, hanem egy menő csaj szeretnék lenni, aki fiukkal is haverkodik, minden buliba meghívják, egy menő brigád fontos tagja, aki emellet nőies és a jó pasiknak is kell, értitek.... ez lehetséges úgy, hogy jelenleg ennek a kőkemény ellentéte vagyok? Jaaaa és persze úgy, hogy 11 dioptriás a szemem, ezzel kapcsolatban annyit, hogy lencsében sokkal jobban érzem magam de isszonyatosan rontja a szemem, nem akarom, hogy tropára menjen a szemem mégjobbam, dehát ilyen iszonyat nagy dioptriás szemmel, lehetek olyan menő csaj amit leírtam? Van erre esély? Vagy lehetetlen?
2020. dec. 26. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Stílusos szemüveggel biztos lehetsz még menő :D

Nagyon nyitottnak kell ehhez lenned szerintem, hogy megkedveljenek.

De én sosem voltam menő, nem tudom milyen az.

És őszintén szólva nekem az a véleményem, hogy inkább legyen pár igaz barátod, akik előtt önmagad lehetsz, mint a menő társaságban legyél, de közben nem számíthatsz sok emberre. De nem ez volt a kérdés, bocsesz :) Ha szeretnétek lepontozhattok :)

2020. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz.Ha tudod, hogyan csináld.
2020. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne a menőségre hajts, hanem arra, hogy önmagad legyél. Hidd el, amikor belekerülsz abba a menő társaságba nehéz a kiút. Tavaly végeztem gimiben, szóval tudom miről beszélek. Ha ki akarod hagyni a rendőrségi ügyeket droghasználat és túlzott alkoholbevitele miatt, akkor úgy ahogy írta az első válaszoló is legyen pár barátod, akikre mindig számíthatsz. Szerintem a mai világban az az igazán menő és belevaló csaj, aki nem áll be ebbe a sorba, hanem önmagát adja és lesz.rja mit gondolnak mások róla :D
2020. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Egy igazán menő csajnak nem kell mások után menni, hanem utána mennek.

Na ez a különbség.

2020. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rakj ki olyan képeket instára amiken alig van rajtad ruha, cigizz, káromkodj, viselkedj úgy mint egy cigány, stb. ezektől nagyon menő leszel
2020. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha most visszahúzódó vagy akkor középsuliban is az leezel. Ilyen marad a személyiséged. Egy két barátod ha van az már jó.
2020. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tanulmányi eredményekben legyél menő, később is ráérsz (28 évesen) bicseskedni.
2020. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Az igen neked se legyen gyereked, mert tönkre teszed.
2020. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!