Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszterkor miért nincs a...

Szilveszterkor miért nincs a korlátozás szigorítva?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor mindenki mehet bárkihez bulizni, de hetek óta egy étterembe se lehet beülni, ahol mondjuk lenne újra munkájuk az embereknek. Szilveszterkor nem terjed a vírus ugye. Ahogy karácsonykor és nyáron sem. Érdekes dolgok ezek.
2020. dec. 28. 18:58
1 2 3
 11/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

#9: Annyi sincs, hogy minden házba benézzenek, hogy ugyan 10-en, vagy 11-en vannak bent.


Kérdező, nem értem, te most melyik csapatban focizol. :D Semmi enyhítés nem lesz szilveszterkor. 8 után ugyanúgy nem lehetsz az utcán, és 10 főnél többen nem lehetnek egy helyen. Korlátozások szempontjából gyakorlatilag egy sima hétköznap lesz.

2020. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg most is, otthon 10-en bármikor. Nem csak Szilveszterkor.
2020. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%

"De szilveszterkor vergődhet mindenki."


Nem csak szilveszterkor, bármikor "vergődhetsz" a szabályok betartása mellett.

2020. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Remélem 2021ben is otthon leszel egész évben , kedves kérdező . Bár gondolom nagy különbségeket nem veszel észre . Eddig is otthon voltál mindig . Most is . Mindenki tegyen így :D
2020. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én pont, hogy azt szeretném, hogy nyissanak ki újra a vendéglátóhelyek és ne legyen annyi munkanélküli!! Csalaadok mennek tönkre!
2020. dec. 28. 20:37
 16/22 A kérdező kommentje:

*Családok


#14: Miért írod, hogy legyek itton jövőre is?

2020. dec. 28. 20:39
 17/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Szerintem többségünk már erre vágyik.


Így már értelek amúgy, csak az nem volt világos, hogy milyen hangnemben mondod a "mindenki otthon vergődik"-et.

2020. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17: Oké bocsánat, csak sajnálom az embereket és felidegesít már ez a téma. Nem hiszem, hogy egy étteremben jobban terjedne a vírus, mint egy szilveszeri házibuliban. Erre akartam kilyukadni.
2020. dec. 28. 20:44
 19/22 anonim ***** válasza:

Nyugi, téged nem jobban, mint engem.

Egy vendéglátós.

2020. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért az szép lenne, ha a saját lakásomba nem engedhetnék be, akit akarok. Én amúgy azokkal a barátaimmal leszek, akikkel amúgy is találkozok mostanában is. Vendéglátásban dolgozom, bkv-n utazom, csomó emberrel vagyok kontaktban minden nap, majd pont azzal a pár fontos baráttal és családtaggal ne találkoznék, akik miatt még nem őrültem bele a bezártságba.
2020. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!