Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Terveztek szilveszteri bulit...

Terveztek szilveszteri bulit tartani a korlátozások ellenére?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Amúgy sem tartanék
34 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Én bármennyire is szeretem a szilveszteri bulikat, most megmondtam a barátaimnak, hogy idén nem akarok kockaztatni. Nem félek a vírustól, attól félek, hogy nem mehetek majd dolgozni, vagy rosszabb, hogy más nem mehet majd miattam dolgozni. Ők ezt megértették és egyett értettek velem. Úgy néz ki, hogy online fogunk újévelni, videókamerával, addig pedig internetes játékokat játszunk (Honfoglaló, emberiség ellenes kártyák stb)

Érdekes új év lesz, őszíntén megmondom, pont ezért várom🤔🤷🏻‍♀️

2020. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
Eredetileg úgy volt, hogy barátokkal (kb 11-12 fő) bérelünk 2 napra egy szállást és majd bulizunk meg iszogatunk (vagyis ők, én nem szoktam inni) de nekem nincs kedvem menni, így én az egyik barátnőmnél töltöm a szilvesztert és a családjával. Viszont ők már kibérelték, a szállást, úgyhogy ők tuti buliznak majd gondolom.
2020. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!