Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szítják a feszültséget...

Miért szítják a feszültséget a társadalomban ezzel a 8 óra kijárási korlátozás kezdéssel? Hiszen nyilvánvaló hogy az emberek egy részének olyan a napirendje hogy meg se kottyan, más részének pedig nem olyan.

Figyelt kérdés
Most az jó, ha a korábban aktívabbakat ráugrasztjuk az átlagosakra és később aktívakra? Nem lesz ebben a kérdésben egyetértés, mert az emberek életmódja eltérő. Miért nem állapodnak meg olyan időpontban ami egy kompromisszum?

2021. jan. 3. 15:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"De megteheti 15 teljes órán át, ahogy csak akarja."



Gyengeelméjű, olvasásra képtelen vagy pedig olvasni nagyon is jól tudó de kártékony ember vagy. Most nem tudom melyik :)

2021. jan. 3. 19:37
 12/17 A kérdező kommentje:
Undorítóak itt a kommentek. A városunk face csoportjában kb 50-szer annyi like jön azokra akik értelmetlennek tartják a kihalt utcákon fertőző macskákat vizionáló 8 óra imádókat, akik 7.59-ig kint dorbézolnak, plázáznak, nem dolgoznak, aztán bevonulnak rettegni és elégedetten böfögni azon hogy jaj de jó hogy a fél ország trombózist fog kapni akiknek viszont szüksége lenne ESTE munka után kimenni.
2021. jan. 3. 19:41
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Akkor menj vissza a városod facebook-csoportjába és legyél boldog, ne minket boldogíts a kötekedő, beszólogató stílusoddal. Köszi.
2021. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én meg azt szeretném ha te nem lennél itt. Köszi.
2021. jan. 3. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem nekem van gondom a válaszokkal, te panaszkodtál, hogy undorítóak.
2021. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, és ha nem lennének itt ilyenek mint te, hanem olyanok akik más felfogással rendelkeznek, nem lennének undorító válaszok. Pl, nekem elég lenne ha valaki nem csak a saját pecsenyéjét sütögetné hanem minimálisan fél évben egyszer 5 percet ráfordítana a drága idejéből hogy másokra is gondoljon mint saját magára. Pl, az nem kerülne semmibe hogy bármikor kimehessenek emberek a házuk elé legalább 50 m-t felhasználva a járda nevű objektumot este, és a közvilágítást legalább a kertvárosokban.

Könnyű ellenőrizni, és minőségi ugrást jelentene pl ez is sok ember mindennapjaiban és egészségében. És hasonló apró figyelmességek, az állandó önzés helyett, és mindenben csak a rosszat keresés helyett.

2021. jan. 3. 23:54
 17/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk lakótelepen szerintem 500 m lenne a minimum amennyit mehetnek. Valahogy értelmes módon használhassák az emberek a járdát és a világítást. Ahol nincs járda, ott mehessenek olyan helyre ahol van, nem túl messze.

Persze a legjobb lenne a kezdést is későbbre tenni. Valamit ki kell találni mert jönnek a szmogos idők amikor csak bizonyos időkben alkalmas az utca oxigén vételezésre :) Persze a vállalkozóknak is írhatnának külön kijárási engedély papírt, és a vállalkozók ügyfeleinek, pl akik este tudnak megoldani valamit, pl lakás felújítás este vannak otthon mennének megbeszélésre. Stb kismillió eset, amit lehetővé lehetne tenni ha az energiát nem a rossz keresésére fordítanák.

2021. jan. 4. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!