Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A haveroddal felmentek két...

A haveroddal felmentek két csaj lakására, de míg haverodnak összejön a lány, neked nem. Mi lenne a helyes döntés ezután?

Figyelt kérdés

Röviden: 6-an mentek el bulizni, és neked meg az egyik haverodnak összejön 1-1 lány(akik barátnők, és egy albérletben laknak), akik fel is hívnak magukhoz a lakásukra. Viszont míg a haverodnak összejön a lány, neked nem mert kiderül hogy nem vagytok egy összhangon a lánnyal, illetve annyira nem is jössz be neki, csak azért hívott el magával a csaj, hogy ő se mennyen haza egyedül. Tehát világos lesz a számodra, hogy neked nem lesz ma este semmi akció. Mit tennél?


A: A a neked jutott lány megengedi, hogy maradhatsz estére, ha kint alszol a kanapén. Te közbe hallgatod, ahogy a másik szobába a haverod döngeti az ideiglenes párját. Eredmény: Eléggé megalázó, főleg ha reggel találkozol a haveroddal, akinek fergeteges estéje volt. Illetve a többi haverod szemébe is egy balfék leszel, mivel nem tudtál összehozni egy lányt miután felvitt a lakására. Plusz romlani fog a "jócsávó" imidzsed.


B: Hazamész magadtól, miután leesett, hogy nem fogsz lefeküdni a lánnyal, hogy elkerüld kanapén alvós megalázást. A haverodat meg otthagyod, hadd élvezzék ki egymást ha már neki összejött. Eredmény: Szintén gáz, vissza már nem mehetsz a buliba, mert nincs kihez, illetve ha hazamész az is gáz. Plusz ha a haverok kérdik, hogy mi volt a lánnyal, kiderül hogy szintén balfék vagy, mert nem jött össze az este, (illetve azt hihetik, hogy a lány rakott ki téged), ráadásul romolni fog a "jócsávó" imidzsed is a szemükben, mert nem akart veled lefeküdni a csaj.


Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Eléggé patthelyzet.


(Nem kitaláció, velem történt meg sajnos, én vagyok az aki nem jött be a lánynak. Ha netán érdekel titeket mi is történt végül valójában, akkor leírom majd.)



2021. jan. 5. 01:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül akkor nem sérül a jócsávó imidzsed, ha bemész a haverodékhoz harmadiknak. Gondolom.
2021. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
adsz a csajnak inni.. és te is, meg a haverod is jó lesz..
2021. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Uristen, tenyleg leteznek ilyen balfek ferfiak? Max akkor leszel banat, ha kiderul most, hogy mar nem gimibe jarsz. Mert egy ilyen dumat max egy 16 evestol varok el, aki azon kesereg a haverjainak, hogy nem kapott pun*it.

Egyaltalan nem gaz, hogy nem jott ossze egy este egy csajjal, ennel remélem az atlag ferfi kicsit ertelmesebb, es komolyabb dolgok foglalkoztatjak.

2021. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 Na, megjött az erkölcsi fellegvár diktátora is...De birom mikor egy kérdésből megállapítják az egész múltam és jelenem... Nemtudom, hogy egy haverok közti játékos csajozós rivalizálás mióta újdonság, és mióta számít balfékeskedésnek? Kb. Mindenki csinálja ezt valamilyen formában, legyen az 16 vagy 40 éves, és tanuló, vagy egy cégvezető.. egyetem és munka mellett ha már csajozok akkor az balfékeskedés? Édes istenem...
2021. jan. 5. 01:26
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ez tényleg gáz helyzet, én szerintem hazamennék, vagy csak barátkoznék attól függetlenül a lánnyal, de attól miért lennél balfék mert nem jössz be valakinek?
2021. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

#4:

Én még sose csináltam ilyet, nem mindenki egy netre feljövő rinyagép, csak mert nem tudott meghúzni egy csajt, szal nem, pubi, nem mindenki ekkora lúzer, mint te. 😁

2021. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#6 Oké miszter sosemcsajoztam nagyász, feljöttél gyakorira és beoltottál egy random kérdezőt, aki meg mert kérdezni valamit egy kérdezős oldalon. Most aztán megmutattad nekem milyen istencsászár tökös gyerek vagy, plusz elpazaroltál két jó valaszlehetőseget kötekedésre. Remélem legalább zsepibe mentél el a saját frusztráltságod kiélése alatt...


Btw kérem, hogy akinek bármi baja van velem, vagy a kérdésemmel, az ne válaszoljon, ne oltogasson, hanem lépjen tovább. Aki meg tud értelmes véleményt adni kötekedés nélkül, annak nagyon köszönöm!

2021. jan. 5. 01:59
 8/24 A kérdező kommentje:
Bírom ezt az oldalt, kiírok egy kérdést és elkezdi mindenki oltogatni a kérdezőt, hogy mekkora balfasz, ahelyett hogy válaszolna a kérdésre. Nemtudom, néhány embernek ez jelent örömet, hogy most megmutatta hogy ő milyen király? Én nemértem... Akinek nem szimpatikus a stílusom, vagy a kérdés, az miért nem lapoz és lép tovább? Miért kell leállni beszólogatni? Attól kinek lesz jobb? De tényleg.
2021. jan. 5. 02:04
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj.. én a 2 vagyok.. régen a lányok ittak, és.. volt mindenki mindenkivel.. nem volt gond.. de! Volt olyan. Egy lány koleszban, hogy az egyik srác (8 ágy volt emeletes.. mind reszeltünk!!) :-) szóval az egyik srác úgy járt, hogy kifogott egy keresztény p@csa leányt.. és miután a lányokkal feküdtünk, már mindenki végzett.. azt hallottam, hogy a lajos atya így, a Lajos atya úgy.. másnap reggel élmény beszámoló.. a srác.. aki a legjobb macát fogta.. basszus szegény egész éjjel azt a sok Lajos atya sztorit hallgatott.. nem került helyzetbe.. :-) sokat nevettünk rajta.. :-))) és remélem olvassa, és magára ismer.. :-) így kb 30 év után. De nem kinevettük !! Hanem jó sztori volt.. te sem lúzer vagy.. egyszerű sztori.. legény búcsúra.. később..
2021. jan. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Pont azt a strategiat kovesd kegkozelebb,h van baratnod es mutatsz egy nagyon jo norol kepeket,kozos kepeket a csajnak,akihez felmesz. Csak baratok lehettek. Maszirozzatok meg egymas hatat. Feltunoen tiltakozz a szex ellen.

Legabb teszteld ezt nehany non.


Nem vagy luzer,attol meg,h minden no nem fekszik le veled.

2021. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!