Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha bármilyen hobbit űzhetnél,...

Ha bármilyen hobbit űzhetnél, mely (ek) et választanád?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok :D fantáziát engedjétek el, de javaslom hogy válasszátok szét melyiket gondoljátok úgy hogy meg is fogjátok csinálni és melyiket nem

2018. nov. 17. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit mindig meg akartam tanulni, de végül sose szántam el rá magam, az a gitározás és a gördeszkázás. Sajnálom, hogy tiniként nem voltam bevállalósabb és kitartóbb, ma meg már kissé macerás lenne belekezdeni felnőttként :/

25/F

2018. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van olyan vágyott hobbim, amiben akadályoztatva vagyok, illetve a könnyűbúvárkodás most az.

S persze a kiterjedt koponyagyűjtés is. Én ugyan nem akarok bálnakoponyákat, de poén lenne egy többszáz darabos válogatott valódi emberi koponyagyűjtemény, ami persze totálisan illegális, nem mintha egyetértenék ezzel. De nem fáj, hogy sose lesz nekem olyan, én elvagyok jó replikákkal is :) Ha lesz pénzem, rengeteg gyönyörű kőből faragott példányom is lesz, némelyik olcsó, mások egy vagyonba kerülnek (sok kilós ametisztből... az tetszene) :D


Leginkább rajzolni szeretnék, jól, de abban saját magam akadályoz leginkább.


Ha sokáig élek, megtanulok gitározni is, remélem. Bár a keyboardomat sem használom eléggé (zongora szakot végeztem zeneiskolában).

2018. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 42N.

S nem tudom, az mennyire hobby, de végülis az: túrázás. Azt csinálom, csak nem eleget és szeretnék futni is, csak arra nehéz rávennem magam.

2018. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Természet- és asztrofotózás. Egy komoly felszerelés durva pénzekbe kerül, nemigen fogom művelni. 40+/F
2018. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
Zongorázni szerettem volna de anno nem engedték. Most meg már idős vagyok hozzá.
2018. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ejtőernyőzés érdekelne, még nem próbáltam, mert túl könnyű vagyok hozzá, elfúj a szél... :-D
2018. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek üzenem, hogy nemrég nyertem egy gördeszkát, és most tanulok rajta stabilan megállni. Sose késő.

34N ;-)

2018. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sajnos megcsinálni, de jó lenne, ha a karate rejtelmeit megismerhetném egy női oktató által. /36F/
2018. nov. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mentek a zöldek
2018. nov. 18. 13:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Zongorázás, barlangászás, búvárkodás. Előbbit albèrletben nem tudom gyakorolni, következőre időm nincs, utolsóhoz pedig pènzem.
2018. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!