Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányok jobban szeretik a...

A lányok jobban szeretik a hypebeast fiúkat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A mit?
2021. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akik drága, márkás ruhákat hordanak.
2021. jan. 12. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel taszít, ha valakin csak azért van minél márkásabb, minél látványosabb, minél drágább ruha, hogy villogjon vele, hogy megmutassa az anyagi helyzetét. Nem baj, baj valakin márkás cipő van, az sem, ha a ruhái márkásak, mert valószínűleg tartósabb a kínainál. Sőt, ha valakinek ez a stílusa, akkor ez, csak "nyomja túl".


Szóval nem kell általánosítani.


Egyébként meg, akit a márka győz meg, ami pénzt feltételez, ott a lány nem a fiút szereti, hanem a hátterét. Rá se kell néznie a fiúnak az ilyenre.

2021. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

felsőközéposztálybeli vagyok, ránézésre nem ismerem fel a drága, márkás ruhákat.

Felőlem lehet olcsó, kínais, turkálós ruha is a másikon ameddig ápoltan igényesen néz ki.

Azonban vannak, akik olyan stílusirányzatot követnek, ami az én szememben lehetetlenül igénytelenül néz ki, így akkor is ha valami hipiszupi drága underground márkát hordanak, nem szeretnék feléjük közeledni.

És persze azok is vannak akik villogtatják magukon a nagymárkák jeleit, és távolról még jól is néznek ki, aztán jobb esetben beszélgetés közben rájössz hogy nem egyeznek meg az értékeitek, rosszabb esetben amúgy annyira igénytelen hogy két méter távolságból is érzed a bűzét.


Szóval itt nem arról van szó, hogy mennyibe került a rajtuk lévő ruha hanem hogy mennyire igényes az ember. LEgalábbis számomra

2021. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Hülyének nézem azt, aki pár rongyra ennyit költ. Semmi hozzáadott értéke nincs azoknak a szaroknak.
2021. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát mikor felveszek egy 90 ezres bape pulcsit, akkor nem azért néznek oda a lányok, mert én, esetleg az öltözködésem tetszik nekik? Lehet tökre nem is tetszik nekik a bape pulcsi, viszont tudják, hogy nem 5 forint. Ezt sejtettem eddig is, de azért volt még bennem remény.
2021. jan. 12. 14:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

őszintén, rá kellett néznem hogy mi ez a bape.

De ahogy látom, semmi extra. Ha valaki megbámul ebben az utcán, akkor az nem azért lesz mert tudja hogy ez mennyire drága. van néhány klassz minta, lehet hogy az szúrt nekik szemet, de az ilyen fajta, vagy ilyen stílusú pulcsikat elég sok fast fashion üzletben meg lehet kapni, ránézésre nem lehet megállapítani hogy a tiéd drága.

2021. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok szerencsés, de nem a márkát nézem, hanem a ruhadarabot és az összhatást. Nem érdekel mennyibe kerül, ha jól néz ki, megnézem, esetleg megkérdezem, honnan van.
2021. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Rákerestem mi az a bape, hát meg nem mondanám hogy nem 1000 forintos turkálós.. szerintem beképzeled mert nárcisztikus vagy.
2021. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A munkás fiúkat szeretjük, akik még a mai világban pl tudnak fát vágni és nem csak felcsinálni tudják ezt azt hanem 1 nő mellett megmaradni

Nem kell márkás ruha,normális gondolkozás és munka erő kell

2021. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!