Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagy szám "hypebea...

Miért ilyen nagy szám "hypebeast"-et hordani manapság?

Figyelt kérdés

Veszem észre, hogy napról napra egyre több ilyen gyökeret látni, akik csak arra mennek, hogy "hú de menő ruha". Miért? Függetlenül attól, hogy ezeknek a cuccoknak a nagy része marha ronda (de elismerem, hogy van, ami tényleg jól néz ki), rohadt drágák is ezek a cuccok. Miért éri meg ennyit költeni ruhákra? Őszintén. És a gáz az, hogy leginkább srácoknál veszem ezt észre. Nem gáz az, ha egy fiút jobban érdekli, milyen cipő van rajta, mint a plázacicákat?

18/F



2018. aug. 23. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Mert mindenki tudja, hogy drága----->mindenki tudja, hogy van rá pénze



És erről eszembe jutott :'apu vedd meg nekem a várost, tudná, aki látott, hogy sok pénzen van' vagy mi.... Pedig utálom :'D

2018. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen én sem értettem, de mára kezdem kapiskálni, hogy itt évezredes hagyományról van szó.

A viselet mindig is egy bizonyos rangot jelentett, jelenleg ők a rajgyerek rangba tartoznak, legalábbis szerintük, olyan ez mint hogy évszázadokkal ezelőtt csak a királynő viselhetett lila színű ruhadarabot Angliában, mivel az volt a legdrágább, a pórnép viselte a rongyokat, a nemesek a díszes öltözeteket, amiknek kultúránként és koronként eltér a neve, most épp öltönynek hívjuk, a pórnép rongyait kínainak, a királyi lila színt meg Guccinak meg egyebeknek, amit csak a felsőbb réteg enged meg magának.


Gondolom te is máshogy viszonyulsz a különböző öltözködési stílusú emberekhez, ami már a kérdésedből látszik is, nos, a plázacicák is, csak ők épp kedvelik, és pont ezért ők azok akik az ilyen hypebeastes gyerekek célpontjai.

2018. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Én megveszem az Airmax-et 45-50ért, mert ez megy a ruházatomhoz, a jordan pólóim is 8-9ezrekbe mennek ami nem egy kis logos póló. Nekem részben megéri mert szeretem a sportos holmikat, zenében meg a drillt követem.


Ahogy írtad drága ruhák, igen, de egy napi használatban lévő Audi R8 is az, és egy 1000-es gyorsasági sem munkába járásra lett kitalálva, mégis aki úgy használja ezeket mint Jóska az 1.4es Felicia-t az nem a pénzt fogja nézni.


Az öltözködés az egyik legjobb módja annak hogy megmutassa az ember mire is telik neki, nekem életérzés a ruha így kötődöm is hozzájuk, van aki meg leszarja mit vesz fel csak időnként új legyen.

2018. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért menő ezeket hordani mert sokmindenki tudja,hogy csak igen kevesek tehetik meg,hogy eredeti Hypebeast dolgokat vegyenek maguknak.Számomra sem annyira szimpatikusak a Beastek,hiszen csak a magamutogatást képviselik.De van pár eredeti hypeolt ruhadarabom,viszont mindet azért vettem meg mert nekem tetszenek.Számomra a Sneakerheadek sokkal szimpatikusabbak,azzal semmi gond nincs ha valakit érdekel valamiben a története.
2018. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért szerintem kicsit beteg, hogy ekkora státuszszimbólunkén tekintesz egy ruhára, de hát kinek mi :D
2018. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező. Az gáz szerinted, hogy a szakállamat legalább annyi szerrel ápolom mint a nők a hajukat?


Vagy hogy többszörösen annyit töltök a konditeremben, hogy egészséges és fitt legyek?


Mért lenne gáz ha egy férfi sokat költ a ruháira. Ha megteheti nyugodtan tegye meg.


"Miért éri meg ennyit költeni ruhákra?"


Amúgy itt nem arról van szó hogy megérie, hanem hogy megtudod-e engedni.


Ha téged beültetnének egy rolls royce wraithbe és egy S Classba nagyon nem tűni fel a külömbség és azt mondanád, hogy értelmetlen dupla annyit költeni csak, hogy egy picivel jobb autót legyen az amúgy is legkényelmesebb mercinél (Persze ha a maybachot nem számoljuk).


Még is rengeteg fogy belőle.


Ha valaki nem az ár szerint hanem a tetszése szerint vásárol, akkor azt vesz amit akar. Ha pont látta valakin vagy mások szerint most az a menő, akkor nyugodta vegye meg :D

2018. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mintha érteném az autós példádat :D
2018. aug. 23. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:
7# Az egyik k--- jó a másik meg k-- b--- jó, csak sokkal többe kerül.
2018. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy maradi vagyok de erről a márkáról még a büdös életben nem hallottam. Mellettem elsétálhat ilyen cuccban bárki, meg nem mondom róla hogy ez egy drága ruhás menő gyerek.

Az már saját észrevétel (és most maradunk az autós vonalon amit már felhoztak, mert ebben mozgok) hogy a kivagyi, menő gyerekeknek ilyesmire van pénze, de a kotla BMW-be/Audiba/Mercibe a legolcsóbb szar alkatrészeket veszik. Persze azzal nem lehet menőzni, mert nem látszik.

Ritka a kivétel, nagyon ritka.

De például nézz meg egy ilyen raj gyereket a 200 ezer pluszos telefonjával. Arra sincs ráírva hogy 24 hónapos törlesztővel hozta ki a boltból...

2018. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Ez nem egy márka hanem egy jelenség,l.A Hypebeastek olyan ruhákat és kiegészítőket hordanak amik limitált számúak és igencsak drágák,illetve elég nagy körülöttük a felhajtás.Pl ilyenek a Yeezyk vagy a Y-3 sneakerek..
2018. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!