Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik intézmény hiányzik a...

Melyik intézmény hiányzik a legjobban nektek a COVID miatti bezárások következtében?

Figyelt kérdés

Es van-e olyan, aminél szerintetek indokolatlan, hogy zárva kell legyen? A példa(!) kedvéért, hogy pl. edzőterembe az emberek éppen az egészségük miatt mennek, tehát nyitva lehetne.


Vagy indokoltnak tartjátok, hogy tényleg MINDEN zárva van?


Nem lehetne valami arany középutat találni?


2021. jan. 25. 13:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A színház hiányzik a legjobban, nekem az a kedvenc időtöltésem... illetve alapvetően a depressziómat otthon eljárással tudom kordában tartani.

Ami még ezenkívül nagyon hiányzik:

- étterem

- mozi

- edzőterem

- bárok, szórakozóhelyek, koncerttermek (nem a dizsis meg a nagyon legalja talponálló fajta, azokat nem szeretem)

2021. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül értem, hogy miért vannak zárva, és ennyit kibírok azért, hogy tudjuk addig lassítani / szinten tartani a vírus terjedését, amíg nem oltják át a népesség nagyobb részét.
2021. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mozi, mivel nagyon sokat járok oda. Emelett még az éttermek, kávézók (beülni valahova) és a szállodák (utazás), valamint a színház is, bár oda ritkábban járok.
2021. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!