Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedtek/randiztok/kerestek...

Ismerkedtek/randiztok/kerestek partnert amikor hónapokon belül elköltöztök?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem az egyetemet az otthonomtól oly távol, hogy valószínűleg csak a hosszabb szünetekben fogok tudni hazautazni. Emiatt az elmúlt 0.5-1 évben nem nagyon kerestem komolyabb kapcsolatot, most meg fél évvel a költözés előtt pláne úgy vagyok vele, hogy nem esne jól ha most találkoznék a nagy Ő-vel.


Ti hogy éltek meg hasonló visszás helyzeteket? Eléggé próbálom visszafogni magam, hogy nehogy beleéljem magam egy kapcsolatba bárkivel is, de nem tudom, hogy ez a helyes, vagy hagynom kéne, hogy kibontakozzon a szerelem, kapcsolat, és majd aggódni az elbúcsúzáskor?



2021. febr. 3. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hali, en voltam ilyen cipoben, hatar melletti egyetemre mentem okj utan, es epp egy kapcsolatom vegen voltam, ami mar zarult le, es kepben volt egy nagyon igeretes kovetkezo. Bele is vagtunk, nagy szerelem volt, en az egyetemet vegul kb. Masfel honapra rá otthagytam egyeb okok miatt, es vissza mar hozza koltoztem Pestre. Majdnem 2.5 evig voltunk egyutt, idaig a leg idealisabb kapcsolatom, nagyon jol megvoltunk, soha nem veszekedtünk ugy igazan semmi komoly dolgon, nagyon jo volt a szex is, szoval minden szuper volt, aztan sajnos a mokuskerek eletben nem tudtunk megmaradni a nagy szerelemben, valahol elmult nala es vegul szakitott.


Szerintem barmilyen elethelyzetben talal meg egy szerelem vagy kapcsolat, ha eletkepes a dolog akkor barmi van menni fog, vagy azon lesztek hogy menjen, ha viszont ez akadalya lenne akkor akkor sem menne ha eppen nem költöznél el. Szerintem. De te sem meg mi sem vagyunk jovobe latoak, majd ahogy alakul, erezni fogod ha valakivel olyan eros a kapocs hogy erdemes nagyobb tavolsagokat lekuzdeni. :)


Nincs lehetetlen csak tehetetlen.


24

Bp.

2021. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!