Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme úgy az életnek ha...

Mi értelme úgy az életnek ha senki se szeret és aki szeretett, azt elvesztettem? Mihez kezdhetnék így?

Figyelt kérdés

Nincs senkim aki szeressen. Apám még kiskoromban elhagyott, anyám 3 éve meghalt, a bátyám 2 éve. Nővérem tojik a fejemre, csak a saját családjával foglalkozik (férj, gyerekek). 19 éves vagyok és a nagyanyámmal élek. Egyedül ő szeret még, de vele nagyon nehéz, már idős és sokszor bevallom, hogy az idegeimre megy és azt kívánom bárcsak egyedül laknék. Pasim se lesz soha mert nem tudok ismerkedni, vagy aki volt az is elhagyott egy másik lányért. Okos sem vagyok, még az érettségim sincs meg...És nem is hiszem, hogy meg tudom csinálni. A korona miatt a munkámat is elvesztettem, nem vesznek fel sehova, max gyárba vennének fel, de azt nagyon nem akarom, hogy napi 8 órát robotoljak.

Nem hiszem, hogy valaha boldog leszek. Nincs nagyon senkim és semmim. Nem akarom meghalni, ne értsetek félre de mihez kezdhetnék? 11 befejezett osztályom van....


2021. febr. 3. 12:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

régi munkahelyem szerettem, nagyon jó volt ráadásul havi 130 at kaptam

de ilyet már nem találok

2021. febr. 4. 16:08
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a gond a napi 8 óra robottal. A legtöbb munkahely 8 órás munkát jelent. Én dolgoztam gyárban diákként, semmi bajom nem volt vele. Ha nem ilyen munkát szeretnél, akkor bizony tanulni kell. Ha nem tanulsz, akkor ne nagyon válogass, hanem örülj, hogy kapsz munkát. 19 évesen már ne akarj másokon élősködni, keresd meg a betevőt. Munkahelyen ráadásul ismerkedhetsz másokkal is, nem leszel magányos.
2021. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!