Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is undorodik már a Youtube...

Más is undorodik már a Youtube-tól?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt még voltak valóban segítő szándékkel feltöltött videók de ma már szinte nem is lehet találni ilyen hiteles, autentikus videókat. Tele van önmagukat eladni próbáló klikk-vadász csalókkal. Tököm tele van az egésszel.
2021. febr. 14. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miert van az, hogy en nem fosra keresek ra, es nem talalkozom rajta fossal?
2021. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem, nagyon sok igényes videóst találok itthon is, külföldön is.


Kurzgesagt (külföldi, de nagyon sok videó le van fordítva magyarra, illetve szerintem az angol is olyan lassú, hogy érthető, az animációval meg pláne), itthon pedig ott a Zállatorvos, aki szakmailag a toppon van, és még humoros is tud lenni. A Vadkaland nem magas minőséggel van vágva, de a téma érdekeltjeinek szerintem frappánsan összeállított videók vannak, és nagyon sokat lehet belőlük tanulni.

Tanulom magam - egyik legjobb, hanem a legjobb magyar videós. Rengeteg érdekes téma, minddel csak tanulni tudsz és nagyon okos, vicces az előadó srác (Attis). Ő csinálja az Animegyetemet, ami nyilván sokkal kisebb réteget érdekel, de a videók minősége ugyanolyan magas.


Fókuszcsoport - jó minőség videók, a tartalom lehet nem mindenkinek tetszik, de sokszor kifejezetten jó gondolatai vannak Ádámnak, én munka közben szoktam őket hallgatni, leülni és nézni nekem nem élmény.


Régebben a Hollywood Hírügynökség is nagyon jó volt, de Gergő első eltűnése óta szerintem lefelé ível a csatorna. Erőltetetté vált ez a profil, az utazós csatornája nem tudom, hogy milyen (AFK légió) de ha abban sokkal több örömét leli, akkor szerintem szuper tartalom, a minőség garantált, a téma meg szerintem hiánypotló a hazai piacon.


PaulStreet - régi videói kifejezetten szintén hiánypotlók, minőségiek, a hangulat garantált, neki is volt most egy témaváltás szerűsége, mert egyszerűen lassacskán elfogytak a creepy témák, ő is változott, de ezt az új arculatát is kedvelem, talán több embert is el tud ezzel érni. Ha meg kifejezetten MINŐSÉGET keresel, akkor ott a zenei csatornája (Azahriah).


És utoljára hagytam a youtube rejtett gyöngyszemét RetroShock!

Én nem szívlelem a témaválasztást, de már csak az előadásmód, a hangulat, a szöveg miatt nézem és követem, mert ZSENIÁLIS. Minőségi tartalom ez is, és bőven akad annak is videó, akit nem érdekelnek a régi Ottaszörny filmek.

2021. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a te bajod, ha ilyen videósokat nézel. Én például nem szoktam ilyennel szembesülni, mert értelmes csatornákat követek.
2021. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A random indiai tutorial videók segítettek már átmenni pár vizsgán. :)


Úgyhogy nem értünk egyet.


F

2021. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!